Přihlášení
LabRulez
Registrace
Nastavení
Filtrování
Filtrování
Obnova hesla
Obnova hesla

Simple, Accurate and Reliable Quantification of THC and CBD in Cannabis-Infused Chocolate Edibles, baked goods and Candies

V tomto semináři se naučíte jednoduché a optimalizované postupy pro mletí, extrakci kanabinoidů a jejich kvantifikaci pomocí LC-UV.

HOW Do I Determine the Best Chromatography for My Sample

V tomto webináři probereme nejen chemii různých kolon, typy částic a typy vzorků, pro které jsou vhodné, ale také Vám poskytneme praktické kroky, kterými se můžete řídit.

LC Accessories: A Look at the Unsung Heroes of Chromatography

V tomto webináři se podíváme na případové studie, pochopíme, jak funguje několik druhů příslušenství a dozvíte se taky jak můžou zvýšit bezpečnost ve vaší laboratoři.

A systematic analysis of commercial e-liquids: The evolution of GRAS to Inhaled Toxins

Chemické složení e-kapalin pro elektronické cigarety bylo hodnoceno od roku 2015 pomocí TOF MS, HS-GC-FID, GC-MS a LC-MS/MS.

Characterizing Polymers and Polymer Aggregates Using SEC-MALS and Batch-Mode MALS

V tomto webináři se podíváme na teorii a technologii MALS, poté představíme konkrétní aplikace při charakterizaci homopolymerů, blokových kopolymerů, lehce zesítěných polymerů a polymerních micel.

Increase Your IQ for Petrochemical Applications with the Agilent LC/MSD iQ

Tento webinář Vám ukáže příklady běžných aplikací v HPI. Použitím systému Agilent InfinityLab LC/MSD iQ získává uživatel více detailní znalosti o čistotě produktu i dosáhne také nižší limity kvantifikace.

Dissecting the impact of gut microbiome on human health by mass spectrometry-based metabolomics

V tomto webináři popíšeme výsledky nových studií využívajících kombinaci necílených a cílených metabolomických analýz a funkčních studií.

Recent Developments in Ion Mobility - Mass Spectrometry: Enabling Structural and Isomeric Separation for Large and Small Molecules

Tento webinář představí dvě specifické oblasti vývoje spojení iontové mobility - hmotnostní spektrometrie. Strukturální rozdíly v nativních proteinech a také na úspěchy v iontové mobilitě s vysokým rozlišením.

Compliance-ready intact mass analysis of modified oligonucleotides and impurities using the BioAccord LC-MS System

V tomto webináři budeme hovořit o tom, jak systém BioAccord LC-MS pomohl uživatelům analyzovat rozmanitou škálu modifikovaných oligonukleotidů a známých nečistot pomocí compliance-ready pracovního postupu.

Technological Innovations to Speed Protein Characterization

V tomto webináři představíme několik technologií založených na hmotnostní spektrometrii používaných s cílem dramaticky zkrátit časovou náročnost analýz a zlepšit propustnost vzorků v biologickém výzkumu.
 

Mohlo by Vás zajímat

UHPLC kolony Agilent InfinityLab Poroshell s částicemi 1.9 μm

Automatizovaná příprava vzorků pro analýzu LC-MS/MS v klinických laboratořích

Jeden trhák, co zaplatí náklady

Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.