ALS Czech Republic, s.r.o.
ALS Czech Republic, s.r.o.

Základním posláním společnosti je poskytovat kvalitní, konzistentní, reprodukovatelná a spolehlivá analytická data jako podklady pro kvalifikovaná a informovaná rozhodnutí našich zákazníků.

Provozujeme moderní analytické laboratoře akreditované ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Jsme držiteli i mnoha dalších akreditací a certifikací (NADCAP, ISO 14001, ISO 45001, Státní úřad pro jadernou bezpečnost, GMP+, SÚKL atd.).

Poskytujeme na českém trhu bezkonkurenční škálu služeb v oblasti analýz:
  • fyzikálních
  • chemických
  • mikrobiologických
  • biologických
  • radiologických
  • ekotoxikologických

Prováděné analýzy pokrývají převážně oblast životního prostředí, potravin, farmacie a olejů.

V České republice zaměstnáváme více než 490 zaměstnanců ve 5 laboratořích a dalších 12 pobočkách poskytujících servis zákazníkům. Do našich laboratoří ročně doputuje více než 660 000 vzorků z celého světa. Celosvětově pak s více jak 14 tisíci zaměstnanci, působícími ve více něž 65 zemích napříč Austrálií, Severní a Jižní Amerikou, Afrikou, Asií a Evropou, je naše společnost jedním z největších poskytovatelů laboratorních služeb.

Náš tým kvalifikovaných a zkušených expertů je zárukou vysoké kvality analytických služeb. Jsme na špici vývoje nejnovějších analytických metod v reakci na neustále se rozšiřující požadavky našich zákazníků. Dlouholetá zkušenost na trhu nám umožňuje efektivně řešit rozsáhlé projekty.

Zázemí silné nadnárodní společnosti a úspěšný obchodní model nám dovoluje pravidelně investovat do nového vybavení a informačních technologií, pravidelně zlepšovat systém zabezpečení kvality a neustále zvyšovat kvalifikaci našich zaměstnanců. Samozřejmostí je využívání nejmodernější dostupné analytické techniky a instrumentace.

Chcete pracovat pro stabilní nadnárodní společnost, která svou činností zajišťuje ochranu životního prostředí, podílí se na kontrole léčiv, potravin, pitné vody, kvality podzemní a povrchové vody a ovzduší s využitím nejmodernější techniky?

Pak je pro Vás práce v ALS Czech Republic ta správná volba! Všechny aktuálně nabízené pozice naleznete na našich Kariérních stránkách.

Mapa sítě laboratoří a poboček ALS Czech Republic v České republice.

 

Novinky

Toggle

Článek | Produkt

ALS SOLUTIONS: Vaše data neustále online

Portál ALS Solutions je zdarma pro všechny naše zákazníky, umožňuje přímé spojení s databází laboratorního informačního systému a obsahuje veškerá namě­řená data a informace o zakázkách v reálném čase.

Článek | Životní prostředí

EnviroMail™ 13/Evropa: Pasivní vzorkování pro monitoring PFAS ve vodě

Pasivní vzorkování, především s využitím DGT vzorkovačů, zajišťuje užitečný přístup pro dynamické posouzení kvality vody v čase.
 

Píše se o nás

Toggle

Článek | Různé

Aktuální číslo CHEMAGAZÍN 1 (XXXIV), 2024

Únorové vydání časopisu CHEMAGAZÍN 1/2024 přináší mnoho zajímavých příspěvků a informací (nejen) na téma Tepelných procesů.

Článek | Produkt

TOP ALS Czech Republic obsah na portálu LabRulezLCMS v roce 2023

Přehled nejčtenějšího obsahu společnosti ALS Czech Republic z oblasti kapalinové chromatografie a hmotnostní spektrometrie v roce 2023 na portálu LabRulezLCMS.
 

Produkty

Toggle

Stanovení PFAS látek (ALS CŘ)
Laboratoře ALS Czech Republic zajišťují akreditované analýzy širokého spektra per/polyfluoralkylovaných (PFAS) látek, k jejichž stanovení využívají vysoce citlivé LC-MS metody.

Rozbory - Odpadní voda (ALS ČR)
Akreditované laboratoře ALS Czech Republic nabízí kompletní chemické, mikrobiologické a fyzikální rozbory odpadních vod dle legislativních požadavků a také dle individuálních požadavků zákazníka.
 

Knihovna

Toggle

AIR/EMISSION - Product Catalogue ALS EUROPE

Instrumentace
GC/MSD, GC/HRMS, Termální desorpce, Příprava vzorků, GC/SQ, Spotřební materiál, HPLC, Iontová chromatografie, ICP/MS, ICP/OES, AAS, FTIR Spektroskopie
Výrobce
---
Zaměření
Životní prostředí

PFAS Testing in Waters: The Scope of Analyses and Current State of Legislation

Instrumentace
---
Výrobce
---
Zaměření
Životní prostředí

Sampling Recommendations for PFAS to Maximize Data Quality

Instrumentace
Příprava vzorků
Výrobce
---
Zaměření
Životní prostředí

Analysis of Formaldehyde and Carbonyl Compounds in Ambient Air

Instrumentace
Příprava vzorků, LC/MS, LC/MS/MS
Výrobce
---
Zaměření
Životní prostředí