Metrohm Česká republika s.r.o.
Metrohm Česká republika s.r.o.

Metrohm AG založil v roce 2010 v rámci zkvalitnění podpory pro své zákazníky vlastní dceřinou společnost v České republice: Metrohm Česká republika s.r.o.

Naše společnost nabízí řešení v oblasti iontové analýzy pomocí titrace, iontové chromatografie, voltametrie a polarografie.

Všechny naše přístroje je možné bezplatně vyzkoušet ve Vaší laboratoři. Naši aplikační specialisté sestaví na míru to nejvhodnější zařízení pro vaše analýzy.

V rámci zlepšování podpory našich zákazníků vyvíjíme nové aplikace a poskytujeme aplikační garanci, na kterou se naši zákazníci mohou bezpodmínečně spolehnout. Všechny naše aplikace jsou bezplatně ke stažení na našich webových stránkách.

Snahou naší společnosti je seznámení našich zákazníků s novými trendy v iontové analýze. Vzdělávání zajišťujeme formou video manuálů, multimediálních průvodců a seminářů. Více informací naleznete na Akademie Metrohm.

O Metrohm AG

Společnost Metrohm je švýcarským výrobcem přístrojů pro analytickou chemii, elektrochemii a spektroskopii. Součástí naší strategie je nabídnout Vám, zákazníkům, kompletní řešení pro Vaši analýzu ve výrobě nebo laboratoři. Zajistíme dodání přístroje, instalaci, aplikační podporu, proškolení obsluhy až po profesionální servis v neposlední řadě. Metrohm nenabízí pouze přístroje, ale i profesionálně vyškolené pracovníky, kteří jsou Vám k dispozici pro odbornou radu či pomoc.

Metrohm byl založen v roce 1943 inženýrem Bertoldem Suhnerem v Herisau, Švýcarsku.

Dnes je Metrohm reprezentován ve více než 80-ti zemích světa s vlastními dceřinými společnostmi nebo výhradním zastoupením.

Metrohm: Team Metrohm Česká republika v roce 2019

 

Novinky

Toggle

Článek | Produkt

Efektivní příprava vzorků a vysokokapacitní kolony pro úspěšnou analýzu potravin a nápojů

Překonávání problémů při analýze potravin a nápojů pomocí iontové chromatografie (IC).

Článek | Aplikace

Kvantifikace 1,2-diolů pomocí jodometrické redoxní titrace

Automatické titrační stanovení s využitím oxidačního štěpení používaného jako předtitrační úprava vzorku pro analýzu manitolu, glycerinu a dalších látek.
 

Píše se o nás

Toggle

Článek | Různé

Aktuální číslo CHEMAGAZÍN 4 (XXXIII), 2023

Srpnové vydání časopisu CHEMAGAZÍN 4/2023 přináší mnoho zajímavých příspěvků a informací (nejen) na téma pevných a sypkých látek.

Článek | Nejbližší akce

75. Zjazd chemikov/Sjezd chemiků 2023 (Program)

Prinášame Vám kompletný program 75. Zjazdu chemikov, ktorý sa bude konať 4.-8. 9. 2023 už po piaty krát v hoteli Bellevue vo Vysokých Tatrách.
 

Produkty

Toggle

Metrohm 940 Professional IC Vario Iontový chromatograf
Jeden přístroj – maximální flexibilita: Iontový chromatograf prakticky bez omezení individuální konfigurace systému a přizpůsobení.

Metrohm Elektro-chemiluminiscence
Všestrannost, jednoduchost a zlepšená synchronizace a citlivost pro analytickou techniku ECL.
 

Knihovna

Toggle

Installation Instruction for ProfIC Vario 4 Anion

Instrumentace
Iontová chromatografie
Výrobce
Metrohm
Zaměření
---

Gradients in ion chromatography

Instrumentace
Iontová chromatografie
Výrobce
Metrohm
Zaměření
---

Suppression in anion chromatography

Instrumentace
Iontová chromatografie
Výrobce
Metrohm
Zaměření
---

Cation suppression in ion chromatography

Instrumentace
Iontová chromatografie
Výrobce
Metrohm
Zaměření
---