P-LAB a.s.
P-LAB a.s.

V e-shopu P-LAB si můžete vybrat laboratorní sklo, plastik, pomůcky i chemikálie různých čistot pro všechny aplikace. Zařídíme i nábytek na míru. A ochranné pracovní pomůcky tu najdete také (rukavice, pohodlné oděvy).

Jak to všechno začalo?

P-LAB v roce 1991 založili vědci spolupracující v rámci svého působení na Akademii věd. Během té doby v P-LABu neustále něco vylepšujeme. Vybudovali jsme nový obchodní tým pečující o zákazníky. Zvýšili intenzitu péče o zákazníky během procesu nákupu a navýšili kapacitu a dynamiku produktového týmu. Přestěhovali jsme sídlo i sklad na jedno místo a zrychlili logistiku.

Co bychom nikdy neměnili?

P-LAB je v jádru pořád takový, jaký ho jeho stálí zákazníci znají – tým odborníků a lidí na správném místě, na které je spolehnutí a dokážou poradit.

Stroje na rutinní práci využít neváháme

Je tomu tak především proto, aby týmy pečující o zákazníky měly víc času věnovat se individuálním poptávkám a složitějším úkolům vyžadujícím osobní přístup.

V našem týmu je radost pracovat!

Baví nás totiž spolupracovat a podporovat se navzájem. Ať už během sezóny, kdy je znát nápor napříč celou firmou, tak při zpracovávání komplexnějších zakázek. Užijeme si spolu i účast na veletrhu Laborexpo. A kdyby vás náš přístup zaujal, tak se nám ozvěte, právě hledáme nové kolegy a kolegyně do týmu, podívejte se na nabídku volných míst.

Podívejte se na náš profil na pracovním portálu Welcome to the jungle, kde naleznete více informací o práci v naší společnosti, týmu a naší firemní kultuře.

Času je málo a možnosti práce z domova nebo úpravy délky pracovní doby si v současné době cení všichni. V P-LABu se můžete dohodnout, jak si rozvrhnete pracovní dobu. Pak využijete každou minutu a efektivně zkombinujete své pracovní povinnosti i rodinný život.

Právě hledáme kolegy do obchodního týmu.

Že je to práce přímo pro vás?

Podívejte se na detaily a kontaktujte nás. Těšíme se!

Kontakty:

 

Píše se o nás

Toggle

Článek | Různé

Aktuální číslo CHEMAGAZÍN 3 (XXXIII), 2023

Červnové vydání časopisu CHEMAGAZÍN 3/2023 přináší mnoho zajímavých příspěvků a informací (nejen) na téma Plynů v chemii a v laboratoři.

Článek | Nejbližší akce

Program 74. Sjezd chemiků

Detailní finální program 74. sjezdu chemiků v Olomouci.
 

Produkty

Toggle

FILTRATECH - Nástavce filtrační na injekční stříkačky
Filtrační nástavce FILTRATECH různých rozměrů a materiálů membrán CA, MCE, NYL, PES, RC, PTFE, PVDF, FV.

MCQ - Směšovače plynů GC 100, 3 000, 4 000, 6 000, 15k
Přístroj pro přípravu směsi až tří různých plynů s průtokem od 500 ml/min - 15 l/min jedním kanálem a ovládám přes dotykový displej nebo PC.
 

Knihovna

Toggle

P-LAB - Laboratorní sklo a porcelán

Instrumentace
Spotřební materiál
Výrobce
---
Zaměření
---

P-LAB - Optické přístroje a přístroje pro analýzu

Instrumentace
Spotřební materiál
Výrobce
---
Zaměření
---

P-LAB - Pipetování a dávkování

Instrumentace
Spotřební materiál
Výrobce
---
Zaměření
---

P-LAB - Přístroje pro LIFE SCIENCE

Instrumentace
---
Výrobce
---
Zaměření
---