OMNIS 3.0: Software pro správu laboratorních dat | LabRulez LCMS

OMNIS 3.0: Software pro správu laboratorních dat

Čt, 1.12.2022
| Originální článek z: Metrohm
Integrace dat třetích stran, soulad s FDA 21 CFR Part 11, client/server a dlouhodobá podpora (LTS) patří mezi nejnovější funkce platformy na správu laboratorních dat od Metrohm.
Video placeholder
  • Foto: Metrohm: OMNIS 3.0: Software pro správu laboratorních dat
  • Video: LabRulez: Metrohm Česká republika - LABOREXPO 2022

Metrohm uvádí na trh OMNIS 3.0, nejnovější verzi software pro správu laboratorních dat. Nová verze splňuje požadavky 21 FDA CFR část 11 (balíček shody), umožňuje instalaci v konfiguraci klient/server, integruje data třetích stran a samozřejmostí je dlouhodobá podpora (LTS) v regulovaném prostředí. S vydáním OMNIS 3.0 lze nyní tímto software také ovládat všechnu současnou instrumentaci z rodiny Metrohm Titrando, což umožňuje bezproblémový přechod z Titrando na OMNIS.

OMNIS Client/Server – síťová verze OMNIS

OMNIS Client/Server je síťová verze software OMNIS. OMNIS Client/Server pomáhá uživatelům zvýšit efektivitu jejich laboratoří a umožňuje přímou spolupráci a centrální správu dat, přístrojů, SOP a uživatelů. V síti OMNIS Client/Server lze centrálně spravovat až 100 klientů.

💡💡💡 Produktová stránka Metrohm OMNIS software

Integrace dat třetích stran v OMNIS – připojení OMNIS k vašemu LIMS, ERP, ELN a dalším

OMNIS 3rd Party Data Integration je zabezpečené rozhraní založené na nejnovější webové technologii. OMNIS Web-API umožňuje bezproblémovou výměnu dat mezi OMNIS a dodávaným softwarem pro řízení podniku od třetích stran (např. LIMS, ERP, ELN).

💡 Webinář: Peace-of-Mind with Secure Data Management
  • ZÁZNAM | Proběhlo Út, 1.11.2022

Během tohoto webináře vám Kerri-Ann Blake, produktová manažerka pro titraci, a Daniel Schmidt, IT Systems Engineer, představí platformu pro správu dat OMNIS.

Metrohm: OMNIS software

OMNIS Long-Term Support (LTS) – 5 let garantovaný servis a podpora

S OMNIS LTS mohou uživatelé po dobu 5ti let těžit ze zaručeného servisu a podpory jejich verze OMNIS LTS. Během tohoto období nejsou do vaší verze OMNIS LTS přidány žádné nové funkce, což zaručuje stabilní výkon systému a minimalizuje potřeby sofistikovaných rekvalifikačních a revalidačních procesů.

💡 Webinář: Facing Pharma Lab Audits with Confidence
  • ZÁZNAM | Proběhlo St, 30.11.2022

V tomto webináři probereme nejnovější pokroky v řešeních správy dat pro farmaceutickou laboratoř kontroly kvality.

OMNIS Compliance Package – jistota v regulovaném prostředí

Balíček OMNIS Compliance poskytuje centrální Audit Trail pro kompletní dokumentaci podle požadavků FDA 21 CFR Part 11 a Eudralex, Volume 4, Annex 11.

Metrohm: OMNIS software

Metrohm Česká republika
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.