Peak Scientific představuje nové, nákladově efektivní dusíkové řešení pro LC-MS/MS systémy Shimadzu s vysokým průtokem | LabRulez LCMS

Peak Scientific představuje nové, nákladově efektivní dusíkové řešení pro LC-MS/MS systémy Shimadzu s vysokým průtokem

Po, 1.3.2021
| Originální článek z: Peak Scientific
Společnost Peak Scientific, uvedla na trh svůj nejnovější a inovativní systém pro zajištění dodávek dusíku LC-MS/MS systémům Shimadzu s vysokým průtokem, včetně nejnovějšího systému LCMS-8060NX.
Video placeholder
  • Foto: Peak Scientific: Peak Scientific představuje nové, nákladově efektivní dusíkové řešení pro LC-MS/MS systémy Shimadzu s vysokým průtokem
  • Video: Peak Scientific: Nitrogen generator - The new Genius XE

Společnost Peak Scientific, přední světový výrobce laboratorních generátorů plynů, uvedla na trh svou nejnovější inovaci navrženou k zajištění dlouhodobého a nákladově efektivního plynového řešení pro LC-MS/MS systémy Shimadzu s vysokým průtokem dusíku, včetně nejnovějšího sysému LCMS-8060NX.

Zcela nový Genius XE SMZ od společnosti Peak Scientific, postavený na nejprodávanějším generátoru dusíku Genius XE na trhu, nabízí zákazníkům společnosti Shimadzu řešení šité na míru v jedné kompaktní jednotce. Výkonný Genius XE SMZ, který produkuje výjimečnou kvalitu plynů, je vybaven filtrací Multi-Stage Purification™, která je zaměřena na snižování množství vlhkosti a kontaminantů a zajišťuje konzistentní vysoce kvalitní plynný dusík.

Peak Scientific: Generátor dusíku Genius XE SMZ pro LC-MS/MS systémy Shimadzu

S ohledem na pořizovací náklady pro laboratoře je Genius XE SMZ schopen generovat vysoké průtoky plynu s jedním výstupem dusíku až 29 litrů za minutu a jedním výstupem vzduchu až 27 litrů za minutu a přináší vylepšenou technologií a správu kompresoru, optimalizace spotřeby energie, snížení provozních nákladů a snížení uhlíkové stopy laboratoře. Genius XE SMZ také přichází s 2letou plně komplexní zárukou.

Kromě nákladově efektivní technologie eliminuje Genius XE SMZ také další skryté náklady spojené s alternativními metodami dodávky dusíku. Na rozdíl od objemných zdrojů plynu, jako jsou lahve na plynný dusík nebo Dewarove nádoby, vyžaduje Genius XE SMZ pouze jednorázovou dodávku pro instalaci, čímž eliminuje opakované náklady na přepravu velkých množství plynu, pronájem a další služby. Uživatelsky přívětivý provoz generátorů Genius XE SMZ typu plug-and-play znamená, že laboratoře mohou také odstranit dodatečné náklady na školení bezpečnosti zaměstnanců.

Petra Gierga, produktová manažerka společnosti Peak Scientific, uvedla: „Jsme potěšeni, že můžeme zákazníkům společnosti Shimadzu nabídnout nákladově efektivní, prostorově úsporné a OEM schválené řešení dodávky plynu pro LC-MS/MS systémy s velkým průtokem, včetně ejnovějších systémů Shimadzu LCMS-8060NX.

Peak Scientific spolupracuje se společností Shimadzu od roku 2009, kdy jsme společně vyvinuli technologii generátoru plynu pro konkrétní aplikace. Po všechny ty roky tvrdé práce a výzkumu je Genius XE SMZ vyvrcholením ideálního plynového řešení od společnosti Peak Scientific pro zákazníky společnosti Shimadzu. “

Peak Scientific
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.