LCMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Štětí
Štětí
Mondi Štětí a.s.
HPP
HPP
Laborant
Laborant

LABORANT/KA

Neaktivní

V Mondi… vyrábíme papír už 70 let. Jsme patrioty našeho regionu. Najdete skvělé parťáky s velkým srdcem.

O nás

Jsme předním světovým výrobcem papíru a obalových materiálů. Naše výrobky denně přinášejí užitek milionům lidí, kteří je využívají ve svém pracovním životě i volném čase.

V České Republice opíráme naše úspěšné působení o dlouholetou tradici, na kterou jsme navázali rozsáhlými inovacemi a modernizací našich výrobních technologií. Svou velikostí se řadíme mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v regionu.

Vše, co v Mondi děláme, je zaměřeno na vytváření co nejlepších řešení pro naše zákazníky a přinášení výjimečných hodnot udržitelným způsobem. Naší největší prioritou je bezpečnost, zdraví a spokojenost našich zaměstnanců.

Proč pracovat v Mondi

Dobrá práce, která dává smysl? V Mondi na vás čeká odpovědný zaměstnavatel a fajn parta, která táhne za jeden provaz. Přidejte se k nám – společně vytváříme místo, kde nás baví pracovat i žít!

Mondi - Proč pracovat v Mondi.jpg

Život v Mondi

Být jedním z nás neznamená jen práci, ale i společnou zábavu. Pro naše zaměstnance i jejich rodiny pořádáme každý rok sportovní, kulturní i edukativní akce.

Laborant/ka

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru chemie

  • Směnový nepřetržitý provoz / denní

  • Praxe v chem. laboratoři min. 3 roky

  • Znalost PC

  • Flexibilita

  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

  • Zvádání stresové situace

  • Samostatnost v rámci řešení úkolů

  • Znalost AJ výhodou

Náplň práce:

  • Provádí analytické rozbory a vede záznamy o rozborech.

  • Provádí testování papíru.

  • Zadává laboratorní data do databáze

  • Dodržuje pracovní postupy a pravidla BOZP

  • Provádí mimořádné rozbory

  • Střídá chybějící laborantky dle rozpisu

  • Zodpovídá za správnost výsledků analýz

Nabízíme:

  • 14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup

  • Až 29.000,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy

  • Až 6.000,-Kč příspěvek na dopravu

  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování

  • Vysoké věrnostní odměny

  • 25 dní dovolené

  • Bezúročné půjčky

  • Firemní akce pro celou rodinu

  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti

  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz