Info
Pletený Újezd (Kladno)
Aerosol – service a.s.
Plynová chromatografie s hmotnostní detekcí, Analytický chemik, Manažer, Molekulová spektroskopie UV-Vis, RAMAN, FTIR, Kontrola kvality (QC)

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY (GC-MS, FTIR, NIRS)

Aerosol – service a.s. ryze česká rodinná firma s tradicí. Na trhu jsme již od roku 2001. Máme široké portfolio zákazníků z celého světa. Vyrábíme privátní značky polyuretanových pěn a technických aerosolů, zaměřujeme se na nadstandardní zákaznický servis. Jsme moderní, neustále se rozšiřující, rodinná firma. Vážíme si našich zaměstnanců a pracovní prostředí neustále vylepšujeme.

Naši zaměstnanci

Klíčem pro nás vždy bylo a je zaměstnávání férových, týmových lidí, kteří se nebojí směřovat naši firmu kupředu - nápady, znalostmi, silami i osobností.

S kým se u nás potkáte?

Podívejte se na medailonky našich zaměstnanců. Dozvíte se, co dělají, jak dlouho a jaké to u nás je.

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Pokud máte zkušenosti s vedením oddělení kvality ve výrobní společnosti, domluvíte se anglicky a chtěli byste se uplatnit u stabilní české rodinné firmy, nabízíme vám uplatnění na pozici Vedoucí oddělení kvality. Kromě zkušeného kolegy/kolegyně hledáme i člověka, který lidsky zapadne do našeho týmu. Naši lidé jsou pro nás důležití a týmová spolupráce je základem našeho úspěchu.

Bez čeho se neobejdete:

  • VŠ/SŠ chemického směru, výhodou je zaměření na analytickou chemii

  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky

  • zkušenost s vedením týmu

  • komunikační a vyjednávací dovednosti

  • komunikativní AJ – jednání se zákazníky, dodavateli

Aerosol – service: Laboratoře

Co vás čeká:

  • vedení týmu oddělení kvality (vstupní a výstupní kontrola, analytická činnost – tým má 7 členů)

  • definování a implementace procesů zajišťujících stabilní vysokou kvalitu produktů

  • řízení a analýza neshod (interní, dodavatelské), návrhy a zavádění nápravných opatření

  • sběr a analýza dat pomocí standardních nástrojů kvality, interpretace vedení

  • aktivní využívání a návrhy pro využití analytických metod (GC-MS, FTIR, NIRS)

  • identifikace a řešení problémů spojených s kvalitou, návrhy procesů vedoucích ke zlepšení

  • zajištění a účast na interních i externích auditech

  • komunikace s dodavateli a zákazníky

  • spolupráce s dalšími úseky (výroba, obchod, R&D) na identifikaci rizik a implementaci zlepšení

Co nabízíme:

  • dynamickou pracovní pozici u stabilního českého zaměstnavatele

  • pružnou pracovní dobu

  • bonusový systém, 13. mzdu

  • pravidelnou valorizaci mezd

  • 25 dní dovolené

  • dotované stravné

  • příspěvek na penzijní připojištění

💡 V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte formulář na webu

Zaměstnanecké benefity

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Benefit karta
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickday
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní jídelna a příspěvek na stravování
  • Jídelní a nápojový automat, dotovaná Fresh point lednice
  • Posilovna v rámci pracoviště
  • Možnost rekreace na firemní chalupě v Krkonoších
  • Roční odměny dle hospodářských výsledků
  • Příspěvky k významným životním událostem
  • Odměny za doporučení zaměstnance
  • Mikulášský balíček
  • Firemní a sportovní akce

Rádi se bavíme

U nás to není jen o práci. Jsme rodinná firma, kde je skvělý kolektiv. Proto máme rádi také zábavu.

Aerosol – service: Rádi se bavíme

Vybavení laboratoře

Laboratoř je vybavena celou řadou specifických analytických přístrojů, které umožňují jednak ověřovat parametry polyuretanových pěn, tak i kontrolu fyzikálně-chemických parametrů vstupních surovin.

V průběhu vývoje jednotlivých receptur zjišťujeme i vliv stárnutí našich výrobků v různých klimatických podmínkách simulovaných v několika vysokokapacitních klimatických komorách, pecích a také v chladící a mrazící komoře.

Aerosol – service: Vybavení laboratoře

  • Klimatická komora - Klimatická komora od společnosti Weisstechnik GmbH, typ ClimeEvent C/600/40/3, Kalibrace dle ČSN EN ISO/IEC 17025. Rozsah měřících teplot pro klimatické zkoušky (+10 až +95) °C, rozsah relativní vlhkosti (10 až 98) %RH. Možnost měření v předem definovaných teplotních profilech a cyklech. Digitální záznam naměřených dat.

  • Sušárna – HeatVent F75/175 od společnosti Weisstechnik GmbH, o objemu 700 litrů s bezpečnostními dveřmi a v nevýbušném provedení s externím odtahem vzduchu. Rozsah měřících teplot (+30 až +350) °C, Digitální záznam naměřených dat.

  • Elektrická Odporová Pec – SONOL 700/350 s Eurotherm kontrolerem 3208 o objemu 700 litrů pro teplotní rozsah (+30 až +350)°C

  • NIRS – TANGO-T NIR spektrometr pro měření infračervených spekter v oblasti NIR v průchozím světle

  • FTIR - INVENIO-R Infračervený spektrometr s Fourierovou transformací s jednotkou MultiTect Standardní spektrální rozsah pokrývá 8 000 až 350 cm-1 s různými možnostmi rozšíření spektrálního rozsahu. Dosažitelné spektrální rozlišení je 0,16 cm-1.

  • OCFM FPM50 a FOAMAT 285 - přístroj na kontrolu průběhu tvorby PU pěny s ultrazvukovým a teplotním senzorem

  • Mikroskop - STEREOMIKROSKOP Nikon SMZ 745T s LED osvětlením, digitální kamerou a SW., LED-Set SEGMENT-Ringlicht 66/40 (L=1000mm) , pracovní vzdálenost 55-120mm

  • Přístroj pro mechanické testování materiálů - Trhačka - Model 68TM-5 Table dvousloupový elektromechanický systém s testovací kapacitou do 5 kN. Rozsah testovací rychlost posunu příčníku (0.001 až 3048) mm/min

  • Plnička plynů – od výrobce Aero-tech Laboratory Eqipment Companz, LLC. USA, vyrobené z borosilikátového skla – pro plnění plynné i kapalné fáze

  • Hmotnostní spektrometr – JEOL JMS-Q1500GC - GC QUADRUPOLE MASS SPECTROMETER

  • Plynový chromatograf - GAS CHROMATOGRAPH-AGILENT 8890GC se zakázkovým150psi Split/Spliless vtokem.

  • Viskozimetr - Anton Paar GmbH, ViscoQC 100 L pro rozsah viscozit (1 až 6.000.000) mPa.s , měření kapalné fáze v závislosti na použitém měřícího systému a se sadou vřeten typu L1-L4 a R2-R7

  • Refraktometr - Anton Paar OptoTec GmbH, Abbemat 3200, rozsah měření indexu lomu nD pro kapalnou fázi v rozmezí min. (1,3000 až 1,7200) v rozsahu (15 až 60)°C o vlnové délce 589 nm (LED zdroj světla).