LCMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Praha
Praha
Zentiva
Zentiva
HPP
HPP
Manažer
Manažer
Kontakt

Manažer validací

Neaktivní

Zentiva

Kořeny společnosti Zentiva sahají více než 530 let do historie až k malé lékárně U Černého orla, která kdysi sloužila pražským občanům. Na svůj původ a historický odkaz jsme velice hrdí – neustále nás utvrzují v našem odhodlání sloužit v první řadě našim zákazníkům a zároveň formují naše budoucí priority s cílem zlepšovat zdravotní péči.

Vyvíjíme léčiva

Věnujeme se výzkumu a vývoji, abychom podpořili inovace a dokázali tak objevovat nové a stále lepší způsoby poskytování vysoce kvalitních a dostupných léčiv. Náš mezinárodní tým zahrnuje pracovníky z celé Evropy, včetně vědců z oboru a akademických partnerů z řady evropských univerzit.

Naši odborníci staví na špičkových vědeckých poznatcích a ke své práci využívají nejmodernější vybavení našeho prvotřídního výzkumného pracoviště v Praze. Využíváme příležitostí, které nastávají po skončení platnosti aktuálních patentů, a s pomocí intenzivních inovací dále rozšiřujeme své obsáhlé léčebné portfolio.

Vyrábíme léčiva

Díky rozsáhlé výrobní síti a stěžejním závodům v Praze a Bukurešti, ze kterých vycházejí značné možnosti naší produkce a dodavatelského řetězce, jsme se stali tahounem oboru generických a volně prodejných léčiv sídlícím v samém srdci Evropy. Naše průmyslové kapacity nám umožňují spolehlivě vyrábět vysoce kvalitní a dostupná léčiva pro miliony našich zákazníků, navíc za atraktivní ceny.

Naše výrobní síť a odolné dodavatelské řetězce patří k nezbytným podmínkám zajištění kontinuity zdravotní péče pro velký počet lidí, což je v dnešní době důležitější než kdy dřív. V současnosti investujeme do modernizace a rozšiřování svých výrobních provozů a zároveň zefektivňujeme procesy s cílem optimalizovat produktivitu.

Proč k nám?

Nabízíme vám zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí. Díky více než 4500 zaměstnancům, specializovanému vývojovému centru a výrobním závodům v Praze, Bukurešti a Ankleshware usilujeme o prvenství v oblasti generických přípravků, abychom lépe podporovali každodenní potřeby lidí v oblasti zdravotní péče v Evropě i mimo ni. Naším cílem je vývoj, výroba a prodej farmaceutických produktů, které pomáhají zvyšovat kvalitu života. Pro naplnění naši mise potřebujeme ty nejlepší z vás, protože víme, že lidé jsou skutečným zdrojem prosperity naší společnosti. Najdete u nás dynamické prostředí s možností rozvoje a prostor pro ty, kteří se nebojí změn.

Zentiva je celoevropská farmaceutická skupina, která prodává na více než 40 trzích a generuje tržby ve výši přibližně 1,5 miliardy EUR. Zentiva působí prostřednictvím svých externích dodavatelských operací (ESO) a 3 vlajkových výrobních závodů (Česká republika, Rumunsko, Indie), 2 výzkumných a vývojových závodů v Praze v České republice a Ankleshwaru v Indii a vyrábí léky v klíčových terapeutických oblastech – kardiologie a cirkulace, respirační, onkologické, CNS, diabetes a OTC. Společnost je vlastněna soukromě a poskytuje udržitelný růst s ambiciózním 5letým plánem dalšího silného růstu a expanze v celé Evropě. Co vás čeká

Do našeho týmu hledáme nadšeného a zkušeného kolegu, který bude zodpovědný za vedení oddělení Validací. Zásadní je pro nás chuť se neustále učit a zdokonalovat, stejně tak svůj tým a hledat společně nové cesty jak řešit zadané úkoly jednodušeji a efektivněji.

Pro tuto pozici hledáme zkušeného manažera nebo tým lídra se znalostmi validací, kvalifikací a metrologie ideálně z oboru Pharma/FMCG, který je kreativní a má chuť posunovat sebe a svůj tým stále kupředu, nebát se inovovat a přinášet nové nápady a myšlenky.

MANAŽER VALIDACÍ

Popis pozice:

  • Manažerská role vedení týmu zkušených validátorů.

  • Zodpovědnost za přípravu a plnění plánu validací pro daný rok.

  • Plánovat a koordinovat validační a kvalifikační aktivity na všech úsecích (zařízení, čidla, metrologie aj.).

  • Koordinovat a komunikovat s externími dodavateli služeb.

  • Plánovat a revidovat čerpání nákladů na svém oddělení.

  • Podílení se na instalacích a kvalifikacích nových zařízení spolu s projektovým týmem.

  • Úzká spolupráce s technickým útvarem, oddělení QA a dalšími odděleními ve firmě.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vysokoškolské vzdělání (technického směru výhodou).

  • Prokazatelné zkušenosti (validace, kvalifikace, kalibrace, metrologie, GMP).

  • Prokazatelná praxe na obdobné manažerské pozici.

  • Výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti.

  • Spolehlivost, flexibilitu, pečlivost, schopnost se rozhodovat, odolnost vůči stresu.

  • Dobré znalosti MS Office (zejména Outlook, Excel, Word, Powerpoint).

  • Znalost anglického jazyka.

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou mzdu odpovídající tvým znalostem a praxi.

  • Flexibilní pracovní dobu.

  • Penzijní připojištění.

  • Příspěvek na sport a zdraví (benefity).

  • Aktivní, mladý a podporující kolektiv.

  • A další benefity...

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte formulář na webu ZENTIVA