LCMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Plzeň
Plzeň
HPP ve služebním poměru
Plynová chromatografie, Plynová chromatografie s hmotnostní detekcí, Analytický chemik
Kontakt

KRIMINALISTICKÝ EXPERT V OBORU CHEMIE

Neaktivní

Pixabay: Skica911

Odbor kriminalistické techniky a expertíz Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje hledá uchazeče o pracovní pozici Kriminalistický expert v oboru chemie.

Policie ČR: Budova Krajského ředitelství policie Plzeňského

Pracovní náplň:
  • kvalitativní a kvantitativní analýza forenzních vzorků předložených k chemickému rozboru

  • obsluha GC-MS, GC-FID, FTIR, LC-UV-VIS a ED-XRF instrumentace

  • tvorba znaleckých posudků a odborných vyjádření

  • systematická práce na rozšiřování portfolia poskytovaných chemických expertíz

Nabízíme:
  • zařazení do 08. tarifní třídy (služební poměr)

  • doba služby 37,5 hodin týdně, 6 týdnů dovolené

  • práci s rozsáhlou škálou instrumentace analytické laboratoři

  • možnost zúčastnit se mezinárodní spolupráce při řešení kriminalistické problematiky

  • systém benefitů rostoucí s dobou odsloužených let

  • náborový příspěvek ve výši 150 000 Kč

Požadujeme:
  • ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru analytické chemie nebo příbuzných oborů

  • zkušenost s obsluhou GC-MS, GC-FID, FTIR, LC-UV-VIS a ED-XRF instrumentace vítána

  • zkušenost s týmovou prací v analytické laboratoři vítána

  • trestní bezúhonnost

  • výhodou je zkušenost s řízením kvality práce v analytické laboratoři a akreditačním řízením

  • znalost anglického či německého jazyka výhodou

  • řidičský průkaz sk. B