Info
Hrobce u Roudnice nad Labem
Aroma Praha, a.s.
Laborant, Plynová chromatografie, Plynová chromatografie s hmotnostní detekcí

ASISTENT INSTRUMENTÁLNÍHO ANALYTIKA GC a GC/MS

Neaktivní

Aroma Praha - Hrobce u Roudnice nad Labem

Výrobní skupina AROCO-AROMA vzniklá kapitálovým spojením společností AROCO,spol. s r.o. a AROMA Praha, a.s. tvoří koncern, který představuje největší uskupení výrobců vonných a chuťových látek a potravinářských barev v České republice. Tato 100% česká výrobní skupina je výrobcem sladkých i kořenitých potravinářských přísad a barev, aromatických látek a barev do krmiv a krmných směsí, aromatických látek určených pro rybářské lovecké potřeby, přírodních extraktů, parfémových kompozic, syntetických vonných látek.

Rozdělení výrob v rámci výrobní skupiny je uspořádáno tak, aby co nejefektivněji byl využit technologický potenciál jednotlivých společností, s cílem dosáhnout nejen nejlepší kvality, ale v neposlední řadě i ceny. Účelná integrace vývojových a obchodních činností spolu s aktivní spoluprací s vysokými školami a výzkumnými ústavy pak umožňují zajistit neustále se zvyšující kvalitu péče o zákazníka.

Společnost AROMA Praha, a.s. v rámci výrobní skupiny zajišťuje vývoj parfémových kompozic a syntetických vonných látek. Z hlediska obchodních činností je v rámci výrobní skupiny AROCO - AROMA kontaktnim místem pro tuzemský v oblasti parfémových kompozic a syntetických vonných látek a pro zahraniční trh (mimo Slovenskou republiku) pak celý sortiment výrobní skupiny.

Výrobní skupina AROCO - AROMA díky tomuto uspořádání a propracovanému systému řízení kvality (certifikované systémy ISO, FSSC a HACCP) může tak našim zákazníkům nabídnout nejen dlouholeté zkušenosti a komplexní technický servis, ale zároveň rychlé a cenově oboustranně výhodné řešení dodávek kvalitních výrobků.

Aroma Praha

Požadujeme:
  • VŠ chemického nebo přírodovědného směru, analytická chemie výhodou

  • pracovitost, spolehlivost, praxe v oboru vítána

Náplň práce:
  • práce na GC a GC/MS

  • provádění analýz vzorků dle aktuálních zadání a vyhodnocování naměřených výsledků

  • využití ostatních instrumentálních metod dle konkrétních případů

Nabízíme:
  • práci na plný úvazek ve stabilní společnosti

  • příjemné pracovní prostředí

  • po zkušební době mzdové bonusy

  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok poté na dobu neurčitou

  • 25 dnů dovolené

  • obědy na pracovišti

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • nástup možný ihned

Aroma Praha