Info
Brno
Brno
Zkrácený úvazek (0,5-0,6)
Plynová chromatografie s hmotnostní detekcí, Kapalinová chromatografie s hmotnostní detekcí, Akademický pracovník
Kontakt

ODBORNÝ ASISTENT/KA se zaměřením na analytickou chemii a analýzu léčiv

Neaktivní

Masarykova univerzita

Ústav chemických léčiv se v oblasti výzkumu a vzdělávání orientuje na syntézu, ověření struktury, studium fyzikálně-chemických vlastností a analytické hodnocení nových biologicky aktivních látek. Je jedním ze šesti ústavů Farmaceutické fakulty Masarykovy univerzity (MU), která je významným zaměstnavatelem v regionu. Základním posláním Farmaceutické fakulty MU je poskytovat univerzitní vzdělání, realizovat výzkum v oboru farmacie a příbuzných oborů a plnit společenskou roli fakulty jako akademické instituce. Fakulta úzce spolupracuje s tuzemskými i zahraničními výzkumnými pracovišti i farmaceutickými průmyslovými podniky a je hrdým nositelem ocenění HR Excellence in Research Award, evropského certifikátu kvality HR procesů.

Děkan Farmaceutické fakulty Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici:

ODBORNÝ ASISTENT / ODBORNÁ ASISTENTKA PRO ÚSTAV CHEMICKÝCH LÉČIV

Specializace: Analytická chemie, analýza léčiv

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • Podíl na vzdělávání studentů v magisterských a doktorských studijních programech Ústavu chemických léčiv Farmaceutické fakulty.

  • Podíl na výzkumu, vývoji a inovacích pro Ústav chemických léčiv Farmaceutické fakulty.

Co od Vás očekáváme:

  • Ukončené VŠ vzdělání v oboru farmacie, chemie nebo v oboru příbuzném.

  • Specializace v oboru analytická chemie, nebo analýza léčiv.

  • Aktivní znalost práce s MS instrumentací.

  • Schopnost samostatné pedagogické a vědecké práce, včetně publikační aktivity.

  • Aktivní přístup, iniciativa a ochota dalšího profesního růstu.

  • Schopnost aktivní účasti na mezinárodních konferencích a odborných seminářích.

  • Výborná znalost českého jazyka slovem i písmem.

  • Aktivní znalost anglického jazyka.

  • Schopnost týmové práce.

  • Občanská a morální bezúhonnost, zodpovědnost.

Na co se u nás můžete těšit:

  • 8 týdnů dovolené

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření

  • Výuku angličtiny

  • MultiSport kartu

  • Možnost účastnit se vzdělávacích akcí a workshopů

  • Teambuildingové aktivity

  • Možnost zvýhodněných tarifů u mobilního operátora

  • Slevy na vzdělávací kurzy a sportovní lekce v rámci MU

  • Pracoviště blízko centra Brna

Úvazek:

  • Práce na zkrácený úvazek (0,5-0,6).

  • Datum nástupu: 1. února 2024, popř. dohodou.

  • Smlouva na 1 rok s možností prodloužení.

Jak se můžete přihlásit?

  • Vaši přihlášku prosím zasílejte do 19. 1. 2024 prostřednictvím elektronické přihlášky na stránkách MU

  • Po úspěšném odeslání Vaší přihlášky obdržíte automatické potvrzení o přijetí přihlášky.

  • Po uplynutí termínu uzávěrky e-přihlášek dostanete informaci o dalším postupu.

Vaše přihláška musí obsahovat následující dokumenty:

  • Strukturovaný životopis
  • Přehled vědecké a publikační činnosti (pokud jsou k dispozici)
  • Přehled pedagogické činnosti
  • Motivační dopis
  • Fotokopie dokladů o kvalifikaci
  • Doporučení nejméně dvou odborných ručitelů
  • V případě nedodání dokumentů při odeslání e-přihlášky, může být uchazeč/uchazečka maximálně jednou vyzván/a k jejich doložení k určitému datu. Pokud materiály nedodá do uplynutí tohoto termínu, nebude zařazen/a do dalšího kola výběrového řízení.