Info
Bruntál
Bruntál
Macco Organiques, s.r.o.
HPP
Laborant, AAS, ICP/OES, ICP/MS

LABORANT / LABORANTKA

Neaktivní

Macco Organiques

Macco Organiques, s.r.o. je přední výrobce a distributor anorganických solí pro infuzní a dialyzační roztoky, léčiva, biotechnologii, kojeneckou výživu, výživové doplňky, veterinární přípravky, mineralizované vody a osobní péči.

Od svého založení v roce 1976 Macco zaznamenalo výjimečný růst a za využití nejmodernější technologie vyrábí chlorid vápenatý dihydrát, chlorid hořečnatý hexahydrát, síran hořečnatý sušený, síran hořečnatý heptahydrát, síran zinečnatý x-hydrát, síran amonný, síran sodný bezvodý, chlorid draselný a dusičnan draselný.

Velkou péči věnujeme udržování vysoké úrovně kvality, což se odráží v certifikaci a registracích udělených společnosti Macco Organiques, s.r.o. a ve zdokumentovaných normách, které dodržujeme.

Macco Organiques je součástí kanadské soukromé společnosti Lallemand založené na konci 19. století. Lallemand se soustřeďuje zejména na vývoj, výrobu a prodej kvasinek a bakterií.

Naším posláním je dodávat výrobky, které odrážejí kvalitu, výkonnost, loajalitu a entuziasmus všech zaměstnanců Macco Organiques, s.r.o.

Naší vizí je posouvat hranice inovací a svých možností stále dopředu a zajistit trvalý růst na trhu při zachování úcty ke svým zákazníkům, dodavatelům, státním autoritám stejně jako ke své konkurenci.

**Požadavky: **

  • SŠ se zaměřením na analytickou chemii

  • praxe min. 2 roky výhodou

  • znalost systémů ISO 9001 a SVP vítána

  • směnnost - ranní směny, nepravidelné odpolední směny

**Náplň práce: **

  • provádění chemických a analytických prací

  • používání instrumentální a testovací techniky. Měření na přístrojích ICP, AAS, automatické titrátory apod.

  • znalost práce na PC

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba, týdenní pracovní doba 37,5 hod.

  • mzdové ohodnocení: nástupní mzda od 22.600 - 25.700,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech) zahrnuje: tarifní mzdu (128,80 - 146,30 Kč/hod.), měsíční odměnu, pravidelný růst mzdy

**Firemní benefity: **

  • roční prémie, čtvrtletní prémie

  • příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce

  • týden dovolené navíc, a jiné