Info
České Budějovice/Písek
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
HPP
Laborant, Vzorkař

VZORKAŘ/pracovník příjmu vzorků

ZDRAVOTNÍ ÚSTAV se sídlem v Ústí nad Labem je součástí veřejné správy, podílí se na ochraně veřejného zdraví a to zejména:

  • vyšetřováním a měřením složek životních a pracovních podmínek;
  • vyšetřováním výrobků;
  • vyšetřováním biologického materiálu;
  • prováděním biologických expozičních testů pro účely výkonu státního zdravotního dozoru;
  • sledováním ukazatelů zdravotního stavu obyvatelstva;
  • monitorováním vztahů zdravotního stavu obyvatelstva a faktorů životního prostředí a životních a pracovních podmínek;
  • podílením se na provádění místních programů ochrany a podpory zdraví;
  • výchovou k podpoře a ochraně veřejného zdraví a k poskytování poradenských služeb a dalších služeb na úseku ochrany veřejného zdraví;
  • zpracováváním podkladů pro tvorbu státní zdravotní politiky a sledování dlouhodobých trendů výskytu infekčních a jiných hromadně se vyskytujících onemocnění;
  • zpracováváním údajů o zdraví fyzických osob v souvislosti s předcházením vzniku a šíření infekčních onemocnění, ohrožení nemocí z povolání a jiných poškození zdraví z práce, o expozici fyzických osob škodlivinám v pracovním a životním prostředí a o epidemiologii drogových závislostí;

Centrum hygienických laboratoří, Oddělení zákaznického servisu, pracoviště České Budějovice (částečně Písecko) Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

přijme nového kolegu na pozici:

ODBORNÝ PRACOVNÍK – VZORKAŘ/PRACOVNÍK PŘÍJMU VZORKŮ

Náplň práce:

  • Vzorkování pitných, odpadních vod, vod ke koupání a ostatních materiálů/odpadů.

  • Zajištění provozu příjmu vzorků pracoviště Písek.

  • Terénní měření parametrů.

  • Zpracování terénní dokumentace dle akreditace laboratoře.

  • Samostatná práce s laboratorním informačním systémem.

  • Řízení motorového vozidla do hmotnosti 3500 kg.

  • Místo výkonu práce – České Budějovice a Písecko.

Nástup:

  • Ihned.

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání (nejlépe chemického nebo přírodovědného směru).

  • Dobrá znalost práce na PC.

  • Fyzická zdatnost.

  • Organizační schopnosti, odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost.

  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (manuální převodovka).

Zaměstnanecké výhody a benefity:

  • Práce na plný úvazek.

  • Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením.

  • Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace.

  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days.

  • Stravenkový paušál.

Nástup: ihned Kontakt Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, Moskevská 15, 400 01 Ústí nad Labem IČ:71009361 Nabídky v podobě strukturovaného životopisu zasílejte na e-mail: [email protected]