Info
Lovosice
Lovosice
LOVOCHEMIE a.s.
HPP
Chemik
Chemik
Kontakt

ABSOLVENT CHEMIK

Neaktivní

Lovochemie

Lovochemie, a.s., je největším výrobcem hnojiv v České republice a svým výrobním programem výrazně přispěla k rozvoji českého zemědělství. V současné době je hlavním zaměřením Lovochemie, a.s., výroba a prodej dusíkatých a vícesložkových hnojiv v pevné i kapalné formě. Podnik klade velký důraz na kvalitu svých výrobků.

Nevíte, kam po škole? Nevíte, co Vás bude bavit a zajímat? Máte pocit, že máte či naopak nemáte co nabídnout? Získejte praxi u nás!

KOHO HLEDÁME?

  • Absolventy vysokoškolských chemických oborů se zájmem o uplatnění a rozvoj v oboru.

  • Přemýšlivé a pečlivé chemiky/techniky s odpovědným přístupem.

  • Týmové hráče s pocitem odpovědnosti k týmu.

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

  • Zájem o chemii, společnost a její rozvoj.

  • Zaujetí pro řešení problému.

  • Chuť rozvíjet se spolu s firmou a kolektivem.

CO NABÍZÍME?

  • Praxi, zkušenosti.

  • Pracovní poměr na dobu určitou (12 měsíců), v případě spokojenosti pokračování na dobu neurčitou.

  • Zajímavé mzdové hodnocení.

  • Zajímavou a pestrou pracovní náplň.

  • Odborný růst, možnost dalších rozvojových programů při pokračování v pracovním poměru.

  • Získání praktických zkušeností v oboru, seznámení se s procesy v rámci firemního „kolečka“.

  • Čerpání zaměstnaneckých benefitů a výhod.

  • Místo výkonu práce: Lovosice.

Benefity

  • 13.plat.
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Závodní stravování

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

Video z provozu a rozhovory s našimi zaměstnanci můžete shlédnout pod tímto odkazem: https://www.youtube.com/watch?v=mxLkrYqyLnI&t=2s

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Váš životopis.

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte formulář na webu Lovochemie