Info
Opava
Opava
Teva Czech Industries s.r.o.
HPP
Analytický chemik, Vědecký a výzkumný pracovník

VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - analytická chemie

Neaktivní

Teva - Pharmaceutical - závod Opava

Společnost Teva byla založena v roce 1901 v Izraeli a je jednou z největších farmaceutických společností na světě. V České republice navazujeme na tradice opavského výrobního závodu (známý pod jmény Gustav Hell&Co., Hellco a Galena), který v roce 2013 oslavil již 130. výročí. Opava se může pochlubit nejmodernějším výrobním provozem na výrobu tablet a tobolek v Evropě, globálním centrem výroby cytostatik a nosních sprejů pro celou korporaci Teva a výrobou účinných látek.

Společnost Teva si zakládá na tom, že veškeré naše úsilí je směřováno k lidem. Silné globální základy, efektivní využití naší velikosti i rozsahu působnosti nám pomáhají usnadnit přístup ke kvalitním zdravotním řešením milionům lidí po celém světě, aby mohli vést lepší a zdravější život. Vyvíjíme a vyrábíme cenově dostupná kvalitní generická léčiva, originální a biofarmaceutické přípravky a aktivní účinné látky.

Jako globální farmaceutický lídr a největší světový výrobce generických léčiv si uvědomujeme, že základem našich úspěchů jsou naši zaměstnanci. Kolegové ve více než 60 zemích světa každý den vyvíjejí, vyrábějí a dodávají léky pro 200 milionů lidí.

Náplň práce:

  • Samostatná práce na projektech vývoje generických API.

  • Práce na vývoji, validaci a transferu analytických metod.

  • Návrhy zařazení nových postupů do práce analytické laboratoře.

  • Aktivní návrhy inovací přístrojového vybavení do laboratoře a údržba svěřeného zařízení.

  • Tvorba dokumentace, výzkumných zpráv k projektům.

  • Proaktivní studium odborné literatury, ze které budete získávat zajímavé informace a zvyšovat tak svou kvalifikaci.

  • Spolupráce na vypracovávání literárních a patentových rešerší.

  • Spolupráce s pracovníky ostatních útvarů při realizaci vývojových projektů.

  • Zodpovědnost za dodržování zásad SVP na oddělení a BOZP předpisů v laboratoři.

  • Pro zkušené kandidáty možnost vést menší analytickou skupinu.

Co od Vás očekáváme?

  • Vysokoškolské odborné vzdělání v oboru analytické chemie nebo příbuzných oborech (doktorské vzdělání výhodou).

  • Zkušenosti v oboru analytické chemie, praxe v oboru analýz API výhodou.

  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem.

  • Odpovídající znalost v oboru analytické chemie, fyzikální chemie nebo příbuzných oborech.

  • Schopnost logického myšlení a samostatného řešení výzkumných úkolů.

  • Dobré organizační a řídící schopnosti.

  • Orientace v odborné literatuře (vyhledávání a analýza odborných článků).

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání se mzdovým ohodnocením odpovídajícím Vašim dosavadním znalostem a dovednostem.

  • Pružná pracovní doba.

  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně.

  • Motivující práci na projektech s možností dalšího profesního růstu.

  • Roční bonus a každoroční navýšení mzdy.

  • Nadstandardní příplatky.

  • Další finanční ocenění za aktivní přístup.

  • Práce v klimatizovaných prostorách.

  • Výhodný mobilní tarif pro celou rodinu.

  • Příspěvek do kafeterie ve výši 17 000 Kč/rok, možnost Multisport karty a příspěvků na penzijní a životní připojištění.

  • Rekreační zařízení Karlov pod Pradědem.

  • Odměny za pracovní a životní jubilea.

  • Příspěvek na závodní stravování 74 Kč/den.

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce.

  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance 48 000 Kč.

  • Nadstandardní lékařská péče a hrazené očkování.

  • Asistenční program – psychologické, finanční, právní a sociální poradenství zcela zdarma.

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Váš životopis a průvodní dopis.

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte formulář na webu TEVA