Info
Praha
Praha
Pražské vodovody a kanalizace a.s.
Analytický chemik, Kapalinová chromatografie s hmotnostní detekcí
Kontakt

ANALYTIK LC/MS PVK Praha

Neaktivní

VEOLIA: ANALYTIK LC/MS PVK Praha

Skupina Veolia je přední poskytovatel vodohospodářských a energetických služeb a nabízí komplexní služby v oblasti nakládání s odpady. Ve vzájemné spolupráci a synergii vytváříme jeden funkční celek, jsme #jednaVeolia.

Pro našich téměř 7 000 kolegů v ČR vytváříme pracovní prostředí, které jim umožňuje využít co nejvíce energie a talentu. Poskytujeme jim stabilní sociální zázemí, staráme se o jejich profesní rozvoj a vzdělávání.

Smysl naší činnosti

Smyslem činnosti skupiny Veolia je snižování ekologické stopy, a to své i svých zákazníků. Pomáháme zlepšovat životní prostředí a vést k odpovědnému chování vůči přírodě i veřejnosti. Bez našich zaměstnanců bychom toho nedosáhli, a proto je podporujeme nejen v profesním vzdělávání, ale také v dobrovolných volnočasových aktivitách. Neméně důležitá je pro nás také jejich bezpečnost práce a ochrana zdraví.

  • Pečujeme o světové zdroje
  • Udržitelnost
  • Etika a compliance
  • Institut environmentálních služeb
  • Nadační fond

Pracovní náplň
  • laboratorní analýzy – stanovení pesticidních látek, farmak a dalších organických polutantů ve vodě

  • vývoj nových a rozvoj stávajících analytických metod, verifikace zkoušek

  • statistické zpracování naměřených dat

  • práce s laboratorním SW Labsystém

  • zajišťování kvality výsledků, dodržování praxe akreditované laboratoře dle ČSN EN ISO/IEC 17 025

  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost, flexibilita, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme
  • smlouvu na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

  • pracovní dobu od: 7:00 do: 15:00 hod.

  • zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti

  • odpovídající mzdové ohodnocení

  • dva týdny dovolené navíc

  • nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

  • možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • VŠ odborné vzdělání v oboru chemie, přírodní vědy, příp. farmacie

  • praxe v laboratoři výhodou – schopnost precizního a svědomitého provádění laboratorních analýz

  • uživatelská znalost PC (MS Office), znalost SW Labsystém výhodou

  • leden 2023 (případně dle dohody)