Info
Bruntál
Bruntál
Macco Organiques, s.r.o.
HPP
AAS, ICP/OES, ICP/MS, Manažer

VEDOUCÍ ANORGANICKÉ LABORATOŘE

Neaktivní

Macco Organiques

Macco Organiques, s.r.o. je přední výrobce a distributor anorganických solí pro infuzní a dialyzační roztoky, léčiva, biotechnologii, kojeneckou výživu, výživové doplňky, veterinární přípravky, mineralizované vody a osobní péči.

Od svého založení v roce 1976 Macco zaznamenalo výjimečný růst a za využití nejmodernější technologie vyrábí chlorid vápenatý dihydrát, chlorid hořečnatý hexahydrát, síran hořečnatý sušený, síran hořečnatý heptahydrát, síran zinečnatý x-hydrát, síran amonný, síran sodný bezvodý, chlorid draselný a dusičnan draselný.

Velkou péči věnujeme udržování vysoké úrovně kvality, což se odráží v certifikaci a registracích udělených společnosti Macco Organiques, s.r.o. a ve zdokumentovaných normách, které dodržujeme.

Macco Organiques je součástí kanadské soukromé společnosti Lallemand založené na konci 19. století. Lallemand se soustřeďuje zejména na vývoj, výrobu a prodej kvasinek a bakterií.

Naším posláním je dodávat výrobky, které odrážejí kvalitu, výkonnost, loajalitu a entuziasmus všech zaměstnanců Macco Organiques, s.r.o.

Naší vizí je posouvat hranice inovací a svých možností stále dopředu a zajistit trvalý růst na trhu při zachování úcty ke svým zákazníkům, dodavatelům, státním autoritám stejně jako ke své konkurenci.

Požadavky

  • VŠ chemického směru (analytická chemie pro výrobu anorganických solí)

  • praxe v chemické/analytické laboratoři minimálně 5 let, z toho alespoň 2 roky na pozici vedoucího laboratoře nebo jeho zástupce (organizace práce laboratoře, řízení pracovníků)

  • znalost metodologie práce v analytické laboratoři (kalibrace, vyhodnocení správnosti a přesnosti analýz, korektivní kroky)

  • znalost měření a validací na přístrojích (AAS, ICP/MS, UV-VIS)

  • znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP)

  • znalost anglického jazyka

Náplň práce

  • vedení pracovníků anorganické laboratoře

  • odpovědnost za správnost a přesnost výsledků a jejich správné vyhodnocování a reporting

  • práce s farmaceutickou legislativou (AJ)

  • správa dokumentace a platných norem systému jakosti

  • účast na interních a externích auditech

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba

  • týdenní pracovní doba 37,5 hod., pružná pracovní doba

  • pružná pracovní doba

Firemní benefity

  • čtvrtletní a roční prémie

  • příspěvek na stravné

  • příspěvek na volnočasové aktivity formou el. platební karty

  • příspěvky na dopravné do zaměstnání a na penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • jazykové vzdělávání

  • zajištění ubytování a jiné

  • možnost odborného růstu

Mzdové ohodnocení

  • nástupní mzda od 37 800,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče)

  • mimořádné a roční odměny

  • pravidelný růst mzdy