LCMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Opava
Opava
Teva Pharmaceutical
HPP
HPP
Laborant
Laborant
Kontakt

LABORANT

Neaktivní

Společnost Teva je světovým lídrem ve farmaceutickém průmyslu a největší světový výrobce generických léčiv, který se zavázal zlepšovat zdraví a zvyšovat přístup ke kvalitním zdravotnickým řešením na celém světě. Jádrem našeho úspěchu jsou naši zaměstnanci a kolegové ve více než 80 zemích, kteří poskytují největší světovou „lékárničku“ 200 milionům pacientů každý den.

Nabízíme jedinečné rozmanité portfolio produktů a řešení pro pacienty. Neustále vyvíjíme řešení orientovaná na pacienta a naše podnikání v oblasti generických i specializovaných léčiv významně roste prostřednictvím investic do výzkumu a vývoje, marketingu, rozvoje podnikání a inovací. Takto zlepšujeme zdraví a umožňujeme lidem žít lépe a zdravěji. Připojte se k nám!

Vaše zkušenost coby uchazeče je pro nás důležitá

Náš tým pro získávání talentů se zaměřuje na to, abyste při ucházení o práci pociťovali klíčové hodnoty společnosti Teva, zejména péči o druhé.

Vaše kandidatura je pro nás důležitá. Najímáme talentované jednotlivce, kteří sdílejí naše hodnoty a přispívají k různorodosti zázemí a zkušeností, což nám pomáhá budovat celosvětovou organizaci a inovativní kulturu.

Projděte si naše nabízené pozice a prohlédněte si obchodní oblasti, v nichž působíme, abyste svou příští kariérní příležitost nalezli u nás.

LABORANT

Náplň práce

  • Vyplňuje záznamy o prováděné činnosti do předepsaných dokumentů

  • Kontroluje platnost kalibrace přístrojů, roztoků a standardů, které používá při práci

  • Provádí analýzy na laboratorních přístrojích

  • Vkládá včas a úplně požadovaná data (výsledky) do databází a informačních systémů

  • Provádí sanitaci prostor, za které je zodpovědný

  • Dodržuje vnitrofiremní a BOZP předpisy

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání v oboru chemie

  • Základy analytické chemie

  • Alespoň minimální znalost anglického jazyka

  • Praxe v oboru velkou výhodou, není však potřeba

  • Flexibilita, smysl pro odpovědnost, schopnost dodržování předpisů, schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení

  • Motivující práci s možností dalšího profesního růstu, každoroční navýšení mzdy

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny volno na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce

  • Příspěvek na závodní stravování

  • Nadstandardní příplatky

  • Roční bonusy

  • Systém zaměstnaneckých benefitů Cafeteria až do výše 17 000 Kč/rok, rekreační zařízení Karlov pod Pradědem, odměny za pracovní a životní jubilea

  • Nadstandardní lékařská péče a hrazené očkování

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu