Info
Praha
Praha
HPP
Produktový specialista, AAS, ICP/OES, ICP/MS

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA (ICP, XRF, OES) PRAHA

Neaktivní

Pragolab: PRODUKTOVÝ SPECIALISTA PRAHA

Pracovní náplň:

  • aktivní prodej produktů především pro anorganickou prvkovou analýzu (ICP, XRF, OES),

  • 60% pracovního času strávených na osobních schůzkách se zákazníky,

  • hledání nových zákazníků,

  • pravidelné návštěvy nejdůležitějších stávajících zákazníků,

  • úzká spolupráce s odpovědnými techniky při instalaci a aplikační podpoře svěřených přístrojů,

  • účast na důležitých výstavách a konferencích,

  • příprava a organizace workshopů a seminářů,

  • marketingová prezentace svěřeného portfolia (PR články, podklady pro reklamu v odborných časopisech),

  • přednášky a prezentace přístrojů ze svěřeného portfolia.

Požadujeme:

  • VŠ technického nejlépe chemického směru,

  • praktické a technické zkušenosti a snaha učit se nové věci,

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni – komunikace s výrobci, školení,

  • obchodní zkušenosti výhodou, ideálně v oblasti analytických systémů,

  • komunikační a prezentační dovednosti,

  • místo pracoviště Praha,

  • komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita,

  • uživatelská znalost MS Office (word, excel, powerpoint, outlook),

  • aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení, odměny na základě osobních a týmových prodejních výsledků,

  • služební automobil, podle výsledků i pro soukromé použití,

  • pracovní smlouvu na jeden rok a následně podle výsledků na dobu neurčitou,

  • odborná školení u zahraničních partnerů.

Co všechno děláme?

Jsme česká společnost dodávající kvalitní laboratorní přístroje z oboru analytické chemie a fyzikálních měření. Již 30 let máme zastoupení na českém a slovenském trhu.

  • Jsme autorizovaným distributorem výrobce Thermo Fisher Scientific.

  • Poskytujeme profesionální poradenství.

  • Obstaráváme přípravu a vzdělávání uživatelů.

  • Zajišťujeme aplikační podporu.

  • Máme oddělení servisu, které obstarává instalace, údržby, profylaktické opravy a validace přístrojů.

  • Spolupracujeme na vývoji nových HW i SW řešení včetně nových patentů.

  • Účastníme se odborných konferencí.

Naše divize Organická analýza a separační techniky nabízí špičkové nástroje pro identifikaci a kvantifikaci látek – rozmanitá řešení pro všechny Vaše potřeby: HPLC, HPLC-MS, IC, IC-MS, GC či GC-MS ve farmacii, průmyslu i v nejmodernějších vědeckých ústavech.

V divizi Optické mikroskopie a přípravy vzorků navrhujeme řešení jednotlivých optických i elektronových mikroskopů, řešení pro metalografii, materiálové zkoušky i celkových komplexních projektů.

Divize fyzikální a materiálové analýzy nabízí především systémy společnosti Thermo Scientific, jako jsou ICP, AAS, XRF, XRD, XPS resp. ESCA, UV-VIS a VIS spektrofotometry, reometry, viskozimetry a extrudery. Dále mixery a detektory pro sledování rychlé kinetiky od společnosti Biologic SAS.