Podcast CHEmic #52 – Škrty Trumpovy administrativy doléhají na vědeckou komunitu a pocítí je celý svět
Pá, 2.5.2025
| Originální článek z: ÚOCHB AV ČR / Veronika Sedláčková
- Foto: ÚOCHB/Tomáš Belloň – Podcast CHEmic #52 – Škrty Trumpovy administrativy doléhají na vědeckou komunitu a pocítí je celý svět
- Video: IOCB Prague – Škrty Trumpovy administrativy doléhají na vědeckou komunitu a pocítí je celý svět – Podcast CHEmic #52
Některé kroky Trumpova kabinetu se jeví absurdní, dopady na vědeckou komunitu i veřejné zdraví můžou být ale nebezpečné pro všechny.
O posledním vývoji v USA hovoří Veronika Sedláčková v podcastu CHEmic s ředitelem ÚOCHB prof. Janem Konvalinkou.
ÚOCHB/Tomáš Belloň – Podcast CHEmic #52 – Škrty Trumpovy administrativy doléhají na vědeckou komunitu a pocítí je celý svět.
Podcast CHEmic představuje vědce a vědkyně z Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR, jejich život v labech i mimo ně.
CHEmic najdete v podcastových aplikacích:
a na našem YouTube kanálu.

Ústav organické chemie a biochemie AV ČR