LC a LCMS webináře - 29. týden | LabRulez LCMS

LC a LCMS webináře - 29. týden

Ne, 18.7.2021
| Originální článek z: LabRulezLCMS Webináře
V aktuálním týdnu na Vás v oblasti LC a LC/MS čeká celkem 16 webinářů.
LabRulez: LC a LCMS webináře - 29. týden

LabRulez: LC a LCMS webináře - 29. týden

V týdnu od 19. července 2021 Vás čekají v oblasti LC a LCMS následující webináře, kterých detaily a registraci najdete v sekci WEBINÁŘE:

Vyhledávejte a filtrujte v témeř 1000 GC a LC webinářích.

1. Phenomenex: Core shell Performance and Phase Selectivity

Výhoda Core-Shell technologie. Význam různých stacionárních fází. Aplikace a příklady.

2. Phenomenex: How to do a Successful SPE Method Development & Optimization

Co je třeba vzít v úvahu? Různé fáze SPE. Jak provozovat úspěšnou SPE metodu. Optimalizace metody po jejim vývoji.

3. Thermo Fisher Scientific: Polar pesticides in Food: State of the Art with IC/MSMS

V tomto webináři představíme přehled řešení iontové chromatografie (IC) pro polární analýzu v potravinových matricích pomocí hmotnostní spektrometrie.

4. SCION Instruments: Compass CDS: Plugins

V tomto webináři John MacKenzie zkontroluje a předvede některé pluginy Compass CDS. To je jedna ze silných stránek Compass , protože z něj dělá jednodušší a všestrannější produkt.

5. Waters Corporation: Drug Testing by LC-MS: Immunosuppressants and Antifungals

Téma 1: Analýza plazmatické mykofenolové kyseliny pro klinický výzkum a Téma 2: UPLC-MS/MS analýza azolových antimykotik v séru pro klinický výzkum.

6. Thermo Fisher Scientific: Highly Sensitive and Robust LC-MS/MS Solutions for Quantitation of Nitrosamine Impurities in Metformin Drug Products

Zde jsme popsali metodu LC-SRM-MS vyvinutou pomocí Vanquish Horizon UHPLC ve spojení s TSQ Quantis pro detekci a kvantifikaci 10 nitrosaminů v metforminových léčivých přípravcích.

7. Waters Corporation: Power up your Productivity through Automation

Tento webinář představí Andrew+ Robot a OneLab Software pro přípravu standardů a vzorků.

8. Technology Networks/SCIEX: Identifying Oligonucleotide Impurities and Metabolites With High-Resolution Mass Spectrometry

V tomto webináři bude pro analýzu vysoce modifikovaných oligonukleotidů použit nový přístroj LC-MS/MS Q-TOF (systém ZenoTOF 7600, SCIEX) vybavený patentovanou iontovou pastí.

9. Waters Corporation: Drug Testing by LC-MS: Oncology and Anti-Epileptic Drugs

Téma 1: Analýza methotrexátu, busulfanu a 5FU z plazmy a séra pro klinický výzkum a Téma 2: Rychlá analýza panelů antiepileptik (AED) pro klinický výzkum.

10. Waters Corporation: Multi Reflecting Time-of-Flight Technology and its implications for the future of HRMS

Podíváme se na základy multi reflecting Time-of-Flight (MRT) a budeme se zabývat nejčastěji kladenými otázkami od jejího představení!

11. SelectScience/Thermo Fisher Scientific: Launch your lab into the future with automated LC-MS/MS

V tomto dvoudílném webináři si vyslechněte od odborníků na klinickou chemii Dr. Andrew Davisona a Dr. Rachel Carlingové, proč je pro pokrok v klinické laboratorní medicíně zapotřebí LC-MS/MS.

12. Agilent Technologies: High-throughput LC-MS analysis to systematically map gut microbiome drug metabolism

Náš webinář se zabývá tím, jak můžeme pomocí vysoce výkonné LC-MS analýzy systematicky mapovat schopnost střevní mikrobioty metabolizovat léky.

13. Waters Corporation: Nitrosamine Analysis (NDMA & NDEA) in Raw Materials/Excipients and Finished Product by UPLC-QDa

Budeme diskutovat o výrobních procesech, abychom co nejvíce snížili přítomnost nečistot, stejně jako o laboratorní analýze vstupních surovin a hotových výrobků.

14. Waters Corporation: Persistent and mobile organic chemicals in the aquatic environment: Occurrence and analytical challenges

Tato prezentace se zaměří na SFC tím, že (i) vyzdvihne metodické výzvy a výhody (ii) představí několik aplikací SFC pro analýzu PM(T) látek ve vzorcích vody v životním prostředí.

15. SelectScience/Thermo Fisher Scientific: How to enhance productivity with an integrated compliance-ready software platform for analyses requiring chromatographic and mass spectrometric analysis

Dr. Dan Bach Kristensen sdílí příklady toho, jak zvýšit produktivitu pomocí správného LC-MS softwaru pro zefektivnění analytických pracovních toků a umožnění použití MS jako rutinního detektoru.

16. Agilent Technologies: Pesticides screening methodology in different food matrices using the LC/Q-TOF and MassHunter Screener Tool

Abychom byli spolehlivým partnerem pro vaši laboratoř, snažíme se vám i nadále poskytovat ROBUSTNÍ analytickou instrumentaci pro VYSOKOU EFEKTIVITU, která zvýší vaši PRODUKTIVITU & ZISKOVOST.

LabRulez
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.