Waters SELECT SERIES MRT Q-ToF: Nová generace hmotnostní spektrometrie s vysokým rozlišením | LabRulez LCMS

Waters SELECT SERIES MRT Q-ToF: Nová generace hmotnostní spektrometrie s vysokým rozlišením

St, 23.6.2021
| Originální článek z: Waters Gesellschaft
Jste připraveni na novou generaci hmotnostních spektrometrů s vysokým rozlišením (HRMS)? Nejmodernější hybridní Q-ToF SELECT SERIES MRT je průkopnickým přírůstkem do rodiny Waters 'SELECT SERIES.
Video placeholder
  • Foto: Waters Corporation: Waters SELECT SERIES MRT Q-ToF: Nová generace hmotnostní spektrometrie s vysokým rozlišením
  • Video: Waters Corporation: SELECT SERIES MRT: Next Generation Multi Reflecting ToF High Resolution Mass Spectrometry

Díky technologii Multi Reflecting Time-of-Flight (MRT) poskytuje SELECT SERIES MRT jedinečnou kombinaci vysokého rozlišení a specificity nezávislé na rychlosti skenování, což vám umožní s jistotou identifikovat sloučeniny i v těch nejsložitějších vzorcích.

Waters: Schéma konstrukce SELECT SERIES MRT QTof systému

SELECT SERIES MRT

Rozlišuje jemnou izotopovou strukturu malých molekul, rozlišuje nominálně izobarické interference a základní rozlišení izotopové obálky mnohonásobně nabitých iontů technologií MRT s vysokým rozlišením.

Waters: Hmotnostní spektrometrie s vysokým rozlišením, bez kompromisů

DESI XS a SELECT SERIES MRT

Vylepšená citlivost, použitelnost a robustnost DESI XS otevírá možnost zobrazování pomocí hmotnostní spektrometrie ještě více výzkumným laboratořím, zatímco výkon systému SELECT SERIES MRT zajišťuje, že můžete snadno zvládnout i ty nejnáročnější analytické problémy.

Waters: Obrázek 2A: DESI MS imaging obraz myšího mozku (modrá m/z 808.59 - PC (38:5); červená m/z 788.62 - PC (36:2); zelená m/z 806.57 - PC (38:6); oranžová m/z 834.60 - PC (40:6); růžová m/z 616.18 - heme). Obrázek 2B: H&E obarvený řez myšího mozku.

MALDI a SELECT SERIES MRT

Nový vysoce výkonný zdroj MALDI pro SELECT SERIES MRT zlepšuje jak zobrazovací výkon, tak snadné použití, což umožňuje rychlé zobrazování velkých tkáňových řezů při vysokém prostorovém rozlišení se zlepšenou selektivitou a citlivostí.

Waters: Nová definice MALDI zobrazování

Připojte se k týmu Waters Advanced MS a podívejte se ze záznamu na proběhlý webinář a objevte, jak můžete posunout svůj výzkum pomocí LC/MS HRMS Q-Tof technologie nové generace.

Introducing The Next Generation of High Resolution Mass Spectrometry (Proběhlo Út, 8.6.2021)

Waters Corporation
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.