LC a LCMS webináře - únor 2021 | LabRulez LCMS

LC a LCMS webináře - únor 2021

Ne, 31.1.2021
| Originální článek z: LabRulezLCMS Webináře
V únoru 2021 na Vás zatím v oblasti LC a LC/MS čeká celkem 20 zajímavých webinářů. Nenechte si je ujít a rozšiřte své znalosti.
LabRulez: LC a LCMS webináře - únor 2021

LabRulez: LC a LCMS webináře - únor 2021

V první polovině února 2021 na Vás zatím v oblasti LC a LCMS čekají následující webináře, kterých detaily a registraci najdete v sekci WEBINÁŘE:

Vyhledávejte a filtrujte ve více než 600 GC a LC webinářích.

1. Agilent Technologies: Recent Developments in Ion Mobility - Mass Spectrometry: Enabling Structural and Isomeric Separation for Large and Small Molecules

Tento webinář představí dvě specifické oblasti vývoje spojení iontové mobility - hmotnostní spektrometrie. Strukturální rozdíly v nativních proteinech a také na úspěchy v iontové mobilitě s vysokým rozlišením.

2. Agilent Technologies: MassHunter Study Manager: streamline your LC/MS workflow and increase analytical productivity

MassHunter Study Manager je softwarový nástroj, který automatizuje LC/MS analýzy pro více sad vzorků a studií zařazených do fronty pro analýzu na jednom přístroji.

3. Shimadzu Scientific Instruments: Analysis of Steroid Hormones by LC-MS/MS: Advancing Research in HIV/AIDS and Reproductive Sciences

V této prezentaci se zaměří na způsoby, kterými Endocrine Technologies Core aplikuje LC-MS/MS analýzu steroidních hormonů v pokročilém výzkumu v oblasti HIV/AIDS, reprodukčních poruch a antikoncepce.

4. SelectScience/Waters Corporation: Compliance-ready intact mass analysis of modified oligonucleotides and impurities using the BioAccord LC-MS System

V tomto webináři budeme hovořit o tom, jak systém BioAccord LC-MS pomohl uživatelům analyzovat rozmanitou škálu modifikovaných oligonukleotidů a známých nečistot pomocí compliance-ready pracovního postupu.

5. SelectScience/Agilent Technologies/Protein Metrics: Comprehensive adeno-associated virus critical quality attributes analysis with LC-MS

V tomto odborném webináři prodiskutujeme pracovní postupy pro charakterizaci AAV na intaktní a peptidové úrovni, včetně identifikace PTM, analýzy proteinů hostitelských buněk a variant sekvencí.

6. Agilent Technologies: Technological Innovations to Speed Protein Characterization

V tomto webináři představíme několik technologií založených na hmotnostní spektrometrii používaných s cílem dramaticky zkrátit časovou náročnost analýz a zlepšit propustnost vzorků v biologickém výzkumu.

7. Agilent Technologies: Method Development for Multi-class, Multi-residue Analysis in Matrices

Ukážeme si pět hlavních fází vývoje a optimalizace metody, včetně MS/MS podmínek pro jednotlivé sloučeniny; LC podmínek; přípravy vzorků; ověření nebo schválení výsledků.

8. Bruker Daltonics: High-Throughput Proteomics During a Pandemic

V tomto webináři ukážeme aplikace a omezení HT timsTOF Pro MS na rozsáhlých sadách klinických vzorků s cílem stratifikovat pacienty a přispět k multi-omics krevnímu atlasu pacientů s COVID-19.

9. C&EN/Agilent Technologies: Agilent OpenLab Remote Access Solutions to increase productivity

Tento webinář představí technologii "Malých Klientů", která umožňuje přístup ke všem Masshunter, ChemStation nebo OpenLab CDS mimo laboratoř, ať už se jedná o sousední stůl, napříč laboratořemi nebo z domova.

10. Shimadzu Scientific Instruments: Affinity Selection-Mass Spectrometry for the Discovery of Pharmacologically Active Natural Products

V tomto webináři budeme hovořit o Affinity Selection - Hmotnostní Spektrometrii a jejim využití pro objevování farmakologicky aktivních přírodních produktů.

LabRulez
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.