Webináře | LabRulez LCMS
Zobrazování pouze webinářů společnosti HPST, s.r.o.

EPA 608.3: Modern Sample Prep Solution for Wastewater Labs

Tento webinář poskytne podrobnosti o vytvoření úspěšného extrakčního protokolu 608.3 a také tipy pro překonání potenciálních problémů, se kterými se setkávají environmentální laboratoře.

Tips to Help Maximize Resolution

V tomto webináři probereme některé důležité úvahy, které pomohou maximalizovat rozlišení při vývoji metody HPLC.

Bottom-up and Top-down Disulfide Bond Mapping of Beta-lactoglobulin on a Q-TOF with the Capability to Perform both CID and ECD

Ukážerme zde analýzu disulfidových vazeb beta-laktoglobulinu zdola nahoru a shora dolů pomocí kvadrupólového přístroje pro měření doby letu schopného CID i ECD.

Uncertainty of Linear Calibration Curve & Detection Limit (Part 1)

Tento webinář je navržen tak, aby zodpověděl všechny otázky a další související s tématy lineární regrese kalibrace přístroje a detekčních limitů včetně IDL, MDL a LOQ.

Adopting technologies to streamline biotherapeutics characterization

V této prezentaci jsou ukázána dvě technologická vylepšení, která umožní jak rychlost, tak komplexní charakterizaci biologických látek.

InfinityLab OnLine HPLC Solution

Tato prezentace bude zahrnovat pohled na hardware a software, které se používají pro systém Agilent OnLine LC. Přihlásíme se do živého systému, abychom viděli možnosti nastavení a podívali se na data.

Development of a High-Volume and Robust Testing Process for Cardiovascular Assessment Using Quantitative Bottom-Up Proteomics

Poznejte detailně úvahy pro implementaci LC-MS analýzy pro kvantifikaci proteinových biomarkerů v klinickém translačním kontextu.

What’s new in Ion Mobility from Agilent

Tato prezentace se bude zabývat nejnovějšími pokroky společnosti Agilent v oblasti hmotnostní spektrometrie iontové mobility s vysokým rozlišením.

Chromatographic Separation of Biological Macromolecules

V tomto webináři prozkoumáme různé chromatografické techniky používané pro proteiny a peptidy, včetně AC, HIC, IEX, RPC a SEC.

Current and Emerging Methods and Strategies for Biotherapeutic Impurity Profiling

Separation Science ve spolupráci s Agilent přináší odbornou prezentaci a diskuzi o profilování nečistot při vývoji a výrobě terapeutických proteinů.
 

Mohlo by Vás zajímat

HPLC a LC/MS demonstrační laboratoř HPST

Tipy a triky v HPLC: Derivatizační techniky

Instrumentace s přidanou hodnotou - silný servisní tým, pravidelná školení

Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.