Info
Praha/ČR
Praha/ČR
Plynová chromatografie, Plynová chromatografie s hmotnostní detekcí, Servisní technik

SERVISNÍ TECHNIK se zaměřením v oblasti GC a GC/MS

Neaktivní

HPST: Team HPST v roce 2016

HPST, s.r.o., je silnou a respektovanou společností s profesionálním, nadšeným a komunikativním týmem, která je zákazníky vnímána jako spolehlivý obchodní partner schopen plnit jejich potřeby. HPST poskytuje nejširší nabídku řešení a služeb v oblasti chromatografie, spektroskopie a molekulární biologie na českém trhu.

Motto HPST: Naše služby jsou klíčem k Vašemu úspěchu.

HPST, s.r.o., je autorizovaným distributorem společnosti Agilent Technologies pro Českou republiku v oblastech chromatografie (GC, HPLC, UHPLC, kapilární elektroforéza) a hmotnostní spektrometrie (GC/MS, LC/MS, CE/MS), disolučních aparátů, molekulární (UV-Vis, UV-Vis-NIR, fluorescence, FTIR analyzátory a mikroskopy) a atomové spektroskopie (ICP-OES, ICP-MS, AAS), a v neposlední řadě také v oblasti molekulární biologie a genomiky (analýza nukleových kyselin a proteinů, microarray skenery a skla, PCR & RT-PCR, qPCR, řešení pro NGS, reagencie pro mutagenezi a klonování, sondy FISH a další).

Kromě nabídky analytické instrumentace je HPST, s.r.o., také poskytovatelem autorizovaného servisu pro přístroje Agilent Technologies. Tým servisních techniků (pravidelně školených a certifikovaných výrobcem) zajišťuje širokou škálu servisních služeb od instalací a oprav přes preventivní prohlídky až po funkční verifikace a operační kvalifikace. Servisní oddělení také poskytuje vzdálenou podporu přes telefon nebo internet. HPST, s.r.o., pravidelně pořádá softwarová i hardwarová školení pro nové uživatele i pro pokročilé analytiky a workshopy v oblasti molekulární biologie. Nedílnou součástí služeb zákazníkům je také vývoj metod a aplikační podpora, kterou zajišťuje tým aplikačních specialistů.

Agilent Technologies: Plynový chromatograf Intuvo 9000 ve spojední s hmotnostním spektrometrem 5977B series

Popis

Pro naši společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici SERVISNÍ TECHNIK se zaměřením na servisní činnost v oblasti GC a GC/MS

Náplň práce:

  • Provádění instalací nových přístrojů včetně zaškolení uživatelů v obsluze

  • Opravy, preventivní údržby a kvalifikace přístrojů

  • Aplikační podpora zákazníkům

  • Emailová a telefonická komunikace s mateřskou firmou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru chemie nebo elektrotechniky

  • Předchozí uživatelská zkušenost s danou instrumentací

  • Praxe v pozici servisní technik výhodou

  • Samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat, časová flexibilita

  • Příjemné vystupování, komunikativnost

  • Dobrá znalost anglického jazyka

  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • Práci u obchodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

  • Příjemnou atmosféru v mladém, dynamickém a přátelském kolektivu

  • Pravidelná školení v mateřské firmě v zahraničí

  • Motivační platové podmínky

  • Služební telefon, notebook, automobil a další firemní bonusy

  • 5 týdnů dovolené