Info
Pardubice - Semtín
Synthesia
Synthesia
HPP
Kontrola kvality (QC)
Kontakt
Personální oddělení
NA

Specialista systémů řízení

Neaktivní

Synthesia Semtín - kariéra

Jsme předním evropským výrobcem kvalifikované chemie se stoletou tradicí. V našem areálu o rozloze 4,4 km2 zaměstnáváme 1 400 zaměstnanců. Obrat v roce 2023 dosáhl 4,5 mld. Kč. Podnikatelské aktivity jsou zacíleny do tří tržních segmentů pokročilých organických intermediátů, derivátů celulózy a pigmentů a barviv.

V závislosti na tomto širokém sortimentu je založena i organizační struktura firmy – ta je rozdělena do čtyř strategických výrobně obchodních jednotek (SBU – Strategic Business Unit) - Pigmenty a barviva, Nitrocelulóza, Organická chemie a Energetika. SBU jsou jednotky s velkou mírou nezávislosti a centrální koordinací.

Mezi klíčové zákazníky Synthesie patří především výrobci z odvětví nátěrových hmot a tiskových barev, barviv pro textilní, papírenský a kožedělný průmysl. Dále se společnost řadí mezi významné výrobce produktů pro farmaceutické koncerny, výrobce střelivin a trhavin, producenty kosmetiky, či podniky z oblasti agrochemie.

Produkce Synthesie je zaměřena nejen na tuzemský trh, tři čtvrtiny výroby jsou určeny pro export na vyspělé evropské trhy či do zámoří.

  • Hledáte stabilní práci s množstvím benefitů?

  • A to navíc v úspěšné české firmě se stoletou tradicí?

  • Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

SPECIALISTA SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

  • Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pracovní náplň:

  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské/univerzitní.

  • Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá).

  • Plánování, organizace a provádění interních auditů.

  • Spolupráce na přípravě externích auditů.

  • Spolupráce na zlepšování systémů řízení dle norem ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

  • Správa databází Smlouvy a Reklamace.

  • Správa řízené dokumentace.

  • Sledování a zpracování externí legislativy.

  • Vedení centrální spisovny.

  • Správa QM modulu v SAP.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, chemický obor výhodou.

  • Pozice vhodná i pro absolventy.

  • Aktivní znalost AJ.

  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel).

  • Zkušenost se systémy řízení ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 výhodou.

  • Znalost v oblasti metrologie a průmyslových práv výhodou.

  • Znalost v oblasti technické legislativy výhodou.

  • Organizační schopnosti.

  • Spolehlivost a odpovědnost.

  • Zájem o osobní rozvoj, chuť učit se nové věci.

Nabízíme:

  • Jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě se 100letou tradicí.

  • Příspěvek na firemní benefity až 40.000 Kč/ ročně (Cafeterie, MultiSport a další).

  • Mimořádné odměny.

  • Odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000 Kč.

  • Teplé obědy za 19Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/salát).

  • 5 týdnů dovolené.

  • Sick days.

  • Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké.

  • Zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty.

  • Možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další).

Benefity:
  • Bonusy/prémie,
  • Dovolená 5 týdnů,
  • Kafetérie,
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění,
  • Vzdělávací kurzy, školení,
  • Závodní stravování