Info
Blansko
Blansko
Synthon s.r.o.
HPP
Manažer, Kontrola kvality (QC)

MANAŽER LABORATOŘE kontroly kvality léčivých substancí

Neaktivní

Synthon

Společnost Synthon s.r.o. v České republice je plně integrovaná pobočka Synthonu, která se věnuje výzkumu, vývoji a výrobě API (aktivní léčivé substance). Hlavními aktivitami pobočky jsou chemický a analytický výzkum a vývoj, pilotní poloprovoz a komerční výrobní provoz. Výrobní zařízení jsou přizpůsobena pro nakládání s látkami s nejvyšším rizikem expozice (OEB), což umožňuje práci s vysoce účinnými aktivními léčivými látkami.*

Náš trvalý úspěch závisí na kvalitě našich lidí. Snažíme se proto vyhledávat, přijímat a odměňovat talentované muže a ženy, kteří sdílejí stejné hodnoty, mají podnikatelské myšlení a dokážou nezištně a obětavě spolupracovat s ostatními členy týmu pro blaho naší společnosti a pro dosažení našich ambiciozních cílů.

Naše zaměstnance motivuje touha přispět k tvorbě cenově dostupných, bezpečných a účinných léčivých přípravků. Jsme přesvědčeni, že lidé, kteří pracují pro Synthon, tak činí s hrdostí a skutečným uspokojením ze své práce, což je jeden z prvořadých cílů naší personální politiky.

Závazek sloužit pacientům

Věříme, že úspěch není jen to, čeho dosáhnete, ale spočívá i v tom, jak toho dosáhnete. Máme tedy zájem, aby naši spolupracovníci dokázali uvažovat v širších souvislostech, orientovali se v celkové problematice a nebyli limitováni jen svou profesní specializací.

Stručně řečeno, potřebujeme týmové hráče, kteří jsou ochotni se podělit o své znalosti s odborníky z jiných vědních oborů a kteří jsou připraveni usilovně pracovat na vytvoření komerčně životaschopných produktů. A především vítáme ty, kteří sdílejí naše odhodlání dodávat důležité léčivé přípravky našim koncovým zákazníkům – pacientům.

Synthon kultura a hodnoty

Klíčové hodnoty jsou ty, které považujeme za natolik zásadní, že se jich budeme držet bez ohledu na to, zda přinášejí odměnu či zda se případně stávají konkurenční nevýhodou.

Proč pracovat v Synthonu

Hledáte práci ve stabilní firmě a v zajímavém oboru? Chcete pracovat v kolektivu příjemných, vzdělaných a energií nabitých lidí? Pak jste v Synthonu na správném místě.

Budete zodpovědný/á za chod oddělení provádějící analýzu farmaceutických substancí a jejich meziproduktů určených pro komerční výrobu. Činnost oddělení zahrnuje i tvorbu dokumentace a validace a transfery metod.

Co vás čeká:

  • Řízení chodu vytíženého oddělení kontroly kvality. Zajištění materiálních, personálních a GMP podmínek nezbytných pro jeho fungování a zajišťujících jeho rozvoj.

  • Vaše oddělení bude zodpovědné za analýzy materiálů; vzorkování, mezioperační kontrolu a kontrolu čištění; šetření OOS; plnění požadavků registrací a regulačních autorit.

  • Bude pracovat s týmem laborantů, vedoucích směn, validačních specialistů a koordinátorů, pro který je důležitá dobrá atmosféra, přátelské vztahy, vzájemná podpora a jasná komunikace.

  • Budete se starat o vysoce moderní laboratoř se špičkovým vybavením, která je situovaná v nově postavené budově. Můžete se těšit na krásné výhledy do Blanenského lesa a okolí přímo od pracovního stolu.

  • Budete komunikovat napříč odděleními i dalšími pobočkami Synthon. Na Vaši práci bude spoléhat mnoho interních i externích zákazníků, proto pro Vás bude důležité třídit priority, vyhodnocovat kapacity a jasně zadávat úkoly.

  • Budete zodpovědný/á za kontrolu a schvalování výsledků. Čeká Vás práce s elektronickými systémy SAP, LIMS, TrackWise, Empower, a další.

  • Průběžné zlepšování procedur vzhledem k trendům v kvalitě, dosahovaným výsledkům a potřebám společnosti Synthon bude příležitost, jak za sebou zanechat stopu, pomáhat zvyšovat efektivitu a zjednodušovat lidem práci.

  • Budete působit jako autorita vzhledem k dodržování zásad bezpečnosti práce a podporovat neustálé zlepšování v této oblasti.

Co pro to budete potřebovat:

  • Zkušenosti v práci s týmem, jeho rozvojem a motivací. Očekává Vás skupina 20 kolegů, na které se budete moci spolehnout, a oni budou spoléhat na Vás.

  • Schopnost rozhodovat se, třídit priority a jasně komunikovat budete potřebovat proto, abyste dokázal/a zacílit na nejdůležitější aktivity ve velmi dynamickém prostředí.

  • Orientace na týmovou práci, vzájemnou podporu a sdílení informací s kolegy Vám pomůže udržovat svoji skupinu v chodu a zhodnotit silné stránky jednotlivců ve prospěch celého oddělení. Komunikativnost je pro to základním předpokladem.

  • VŠ vzdělání chemického nebo farmaceutického směru, znalost analytické chemie, doložená praxe v laboratořích kontroly kvality minimálně 4 roky a zkušenost zejména s chromatografickými technikami jsou základní odborné předpoklady pro dobrou orientaci v problematice, kterou budete mít na starosti.

  • Aktivní znalost angličtiny využijete při denní komunikaci s kolegy z ostatních poboček.

  • Plánování, rozdělování a delegování práce a reportování výstupů

  • Otevřenost učit se nové věci a aplikovat novinky využijete při zlepšování procesů.

Co můžeme nabídnout my:

Práci ve zcela nově postavených a špičkově vybavených laboratořích, zasazených v prostředí krásné přírody Moravského krasu, patřících mezi nejmodernějších laboratoře v České republice. Na jejich postavení a layoutu se podíleli interní i externí odborníci na oblast lean.

Vážíme se toho, že kromě hezkého pracovního prostředí můžeme nabídnout i atmosféru, ve kterém se lidé cítí dobře, pro kterou jsou charakteristické přátelskost, podpora, týmovost.Můžete se těšit na příjemný a fungující kolektiv.

V neposlední řadě, práce na léčivech, které prodlužují, zkvalitňují a zachraňují životy je práce, která má skutečně smysl.

Další:
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek v případě přestěhování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Benefitní systém cafeteria
  • Multisport karta
  • Možnost home office
  • Sick days
  • Sportovní a společenské aktivity
  • Příspěvek na stravování (volba mezi jídlem a stravenkou)
  • Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
  • Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte formulář na webu Synthon s.r.o.