Info
Praha
Praha
PRO.MED.CS Praha a.s.
HPP
Analytický chemik, Kapalinová chromatografie
Kontakt
Lukáš Joukl
NA

SENIOR DEVELOPMENT ANALYST - FARMACIE

Neaktivní

PRO.MED.CS Praha

PRO.MED.CS Praha a.s. - plně integrovaná farmaceutická společnost. Vyvíjíme vlastní lékové formy, vyrábíme léčivé přípravky splňující přísné evropské standardy a interně zajišťujeme vše od předběžných formulací přes stabilitní studie a registrace po celém světě až po design obalů. Staráme se o perfektní fungování celého dodavatelského řetězce, aby se naše léčivé přípravky dostaly vždy tam, kde je jich třeba.

Chcete být důležitou součástí vývoje nových léčiv s přidanou hodnotou a pomoci tak milionům pacientů po celém světě?

Chcete pracovat ve zbrusu nových prostorách se špičkovým vybavením a spolupracovat s odborníky z vývoje lékových forem?

Hledáte práci, kde propojíte kreativitu s Vašimi dosavadními praktickými zkušenostmi?

Máte praxi na obdobné pozici a domluvíte se anglicky?

Pokud jste si na všechny výše uvedené otázky odpověděli kladně, pravděpodobně najdeme společnou řeč i cíl! 😊

Úspěšná česká farmaceutická společnost, která působí ve více než třiceti zemích na třech kontinentech právě otevírá zbrusu nové centrum vývojové analytiky ve velmi dobře dostupné lokalitě v Praze 10.

Naším dlouhodobým cílem i závazkem je pomáhat pacientům po celém světě v léčbě onemocnění převážně v oblastech gastroenterologie a kardiologie, a věříme, že otevřením tohoto nového, moderního pracoviště, budeme zase o velký krok blíže k naplnění naší mise.

Buďte toho součástí a přijďte si o našem záměru a Vašem uplatnění popovídat přímo s ředitelem vývoje a výzkumu, Pavlem Kovačíkem. Stačí jen poslat Váš životopis!

JAKÁ BUDE VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ?

  • Expertní analytická práce v rámci technického týmu, který se věnuje vývoji nových léčiv

  • Pomoc s nastavením a optimalizací interních i externích procesů

  • Vývoj UV, HPLC a UPLC metod pro obsah, obsahovou stejnoměrnost, čistotu a disoluce aj.

  • Experimentální design stresových a stabilitních testů

  • Metodické vedení juniornějších kolegů na oddělení v oblasti analytické chemie

  • Řešení mechanismu degradace a identifikace nečistot a jejich minimalizace ve vývoji lékové formy

  • Spoluzodpovědnost za vývoj a přípravu prototypů léčiv a klinické šarže pro úspěšnou klinickou studii společně s odděleními formulace, kliniky a projektového managementu

  • Důraz na zpracování a interpretace výsledků vzhledem k celkové komplexnosti projektů

  • Příprava a optimalizace metod pro pozdější validace

  • Práce v režimu SVP

JAK SI PŘEDSTAVUJEME IDEÁLNÍHO KANDIDÁTA?

  • VŠ vzdělání, obor chemie nebo farmacie

  • Zájem o vývoj léčiv

  • Praxi a zkušenosti s prací v analytické laboratoři nejméně 3 roky (zkušenosti s HPLC/UPLC)

  • Uživatelskou znalost MS OFFICE

  • Aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem na úrovni B2 a výše)

  • Schopnost týmové práce a schopnost účastnit se porad týmu v anglickém jazyce včetně prezentování a interpretace naměřených výsledků

  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a chuť učit se novým věcem

  • Znalost práce v Empoweru výhodou

  • Zkušenosti s prací v režimech SVP

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Pracoviště na Praze 10 s dobrou dostupností městské hromadné dopravy

  • Nové, moderní laboratoře se skvělými podmínkami pro práci

  • Zajímavou pracovní příležitost v úspěšné české farmaceutické společnosti

  • Možnost aktivně se podílet na vzniku a rozvoji nového oddělení vývojové analytické chemie

  • Aktivní podíl na vývoji prototypů léčiv (spolupráce s formulačním a klinickým oddělením a projektovým managementem)

  • Práci na nejmodernějších analytických přístrojích (Sotax, Waters, Agilent)

  • Možnost účasti na zahraničních konferencích a spolupráce s experty v daném oboru

  • Odpovídající finanční ohodnocení a motivační bonusy

  • Systém firemních benefitů (flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, zaměstnanecký tarif, aj.)

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Váš životopis a průvodní dopis.

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte formulář na webu PRO.MED.CS Praha a.s.