Info
Hrobce u Roudnice nad Labem
Aroma Praha, a.s.
HPP
Kontrola kvality (QC)

Pracovník úseku KONTROLY JAKOSTI

Neaktivní

AROMA

Výrobní skupina AROCO-AROMA vzniklá kapitálovým spojením společností AROCO spol. s r.o. a AROMA Praha, a.s. tvoří koncern, který představuje největší uskupení výrobců vonných a chuťových látek a potravinářských barev v České republice. Tato 100% česká výrobní skupina je výrobcem sladkých i kořenitých potravinářských přísad a barev, aromatických látek a barev do krmiv a krmných směsí, aromatických látek určených pro rybářské lovecké potřeby, přírodních extraktů, parfémových kompozic, syntetických vonných látek.

Hledáme vhodného uchazeče na pozici:

PRACOVNÍK ÚSEKU KONTROLY JAKOSTI

Náplň práce:

  • Provádění analýz vzorků dle aktuálních zadání a vyhodnocování naměřených výsledků.

  • Spolupráce při vytváření řídících směrnic úseku kontroly jakosti.

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ/SŠ chemického směru.

  • Spolehlivost, pracovitost, praxe v oboru vítána, není podmínkou.

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek ve stabilní společnosti.

  • Příjemné pracovní prostředí.

  • Po zkušební době mzdové bonusy až 10%.

  • Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou

  • 25 dnů dovolené.

  • Obědy na pracovišti.

  • Příspěvek na penzijní připojištění.

  • Nástup možný ihned.

  • Pracovní doba od 7 do 15h.

  • Místo výkonu: Židovice 64, Hrobce u Roudnice nad Labem

Prosíme zasílat životopisy emailem [email protected]

Pro více informací nás můžete kontaktovat na tel. čísle 416 809 222