Info
Klatovy
Klatovy
Mlékárna Klatovy, s.r.o.,
HPP, Praxe a stáže
Laborant
Laborant
Kontakt

LABORANT/KA

Neaktivní

Mlékárna Klatovy

Mlékárna Klatovy, s.r.o., jež je součástí skupiny Lactalis Group, předního světového výrobce a distributora mléčných výrobků

hledá kolegu/kolegyni na pozici:

LABORANT/KA

Hlavní pracovní náplň:

  • Odběr vzorků k chemicko-fyzikálním a mikrobiologickým analýzám.

  • Provádění chemicko-fyzikálních a mikrobiologických analýz podle kontrolních plánů, manuálu metodik a postupů.

  • Obsluha zařízení a přístrojů používaných při rozborech.

  • Senzorické posuzování rozpracovaných a hotových výrobků (sýry).

  • Propouštění rozpracované výroby k dalšímu zpracování.

  • Propouštění hotových výrobků do expedice.

  • Pozastavování neshodných výrobků.

Požadujeme:

  • Střední vzdělání (SPŠ mlékárenská nebo SPŠ chemická výhodou).

  • Praxe v oboru výhodou.

  • Uživatelská znalost informačních systémů Jedná se o 3 směnný provoz.

Nabízíme:

  • Perspektivní práci ve stabilní nadnárodní společnosti.

  • Odpovídající finanční ohodnocení, Příspěvek na dopravu.

  • 13.mzdu.

  • Výhodné měsíční peněžní bonusy a motivační odměny.

  • Možnost stravování v areálu s příspěvkem zaměstnavatele.

  • 5 dnů regenerační volno nad rámec dovolené.

Další zaměstnanecké benefity:

  • Doplňkové penzijní spoření.

  • Výhodné telefonní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky a další..

Pokud Vás naše pozice zaujala, prosím o zaslání CV, nebo telefonický kontakt na čísla: 376 700 298 / 376 700 257, 725 222 725. Budeme se na Vás těšit.

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte formulář na webu