Info
České Budějovice
Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.
Plynová chromatografie s hmotnostní detekcí, Analytický chemik, Kapalinová chromatografie

ZKUŠEBNÍ TECHNIK pro laboratoř analytické chemie

Neaktivní

TZUS

Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. (TZÚS Praha, s.p.), je největší zkušební a certifikační organizací v České republice v oblasti posuzování shody stavebních výrobků, mezinárodně uznávaný poskytovatel komplexních služeb v této i jiných oblastech, významný partner výrobců, dovozců, projektantů a realizátorů staveb, veřejné správy, výzkumné a vývojové sféry, člen řady národních i mezinárodních organizací, aktivní účastník procesu tvorby technických předpisů a norem.

Na pozici zkušebního technika/techničky hledáme do analytické laboratoře kolegu (M/Ž) se zkušenostmi v oblasti organické analýzy (HPLC, GC-MS):

ZKUŠEBNÍ TECHNIK PRO LABORATOŘ ANALYTICKÉ CHEMIE

Pozice vhodná pro ABSOLVENTY.

Náplň práce:

  • Samostatná analytická činnost v oblasti GC/MS a HPLC analýz.

  • Práce s předpisy a normami.

  • Vyhodnocení a zpracování výsledků.

Směnnost:

  • 1 směnný provoz, pružná pracovní doba.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – VŠCHT nebo jiné vzdělání chemického zaměření.

  • Praxe v oblasti chemických analýz vítána.

  • Znalost chromatografických metod (HPLC, GC/MS).

  • Zkušenost s vedením práce dle standardů 17025.

  • Aktivní znalost anglického jazyka.

  • Komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, systematičnost, flexibilita.

  • Znalost MS Office.

  • Čistý trestní rejstřík.

  • ŘP skupiny B.

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Sick days - 3 dny
  • Stravenky
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na volný čas

V případě zájmu kontaktujte Ing. Martinu Mrhalovou emailem.