Info
Osek u Rokycan
Lagom Pharmatech
Laborant, Plynová chromatografie s hmotnostní detekcí, AAS, ICP/OES, ICP/MS, Kapalinová chromatografie
35 000 ‍–‍ 45 000 Kč

LABORANT/KA - referent/ka QC farmacie

Česká společnost Lagom Pharmatech s.r.o. se zabývá produkcí a výrobou léčivých látek v režimu Správné pěstitelské, výrobní a distribuční praxe, certifikované Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Ministerstvem zdravotnictví ČR. Máte praktické zkušenosti v kontrolní laboratoři s chemickými a fyzikálními analýzami? Zajímá Vás farmaceutická výroba a její procesy? Chcete se stát součástí jejího kontrolního oddělení? Potom neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

Vaše pracovní náplň v rámci farmaceutické výroby bude velice pestrá a zajímavá. Její součástí budou in-process kontroly v rámci všech výrobních procesů produkce a výroby léčivé látky, pečlivé vedení řízené dokumentace, Analytická činnost na nových moderních laboratorních zařízeních - výhodou zkušenosti a praxe na LC, GC/MS, AAS přístrojích.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • in-process kontroly na jednotlivých pracovištích produkční a výrobní sekce

  • vyhledávání rizik v operačních postupech, jejich identifikace a řízení

  • vstupní kontrola materiálů, jejich popis, identifikace a propouštění

  • odběry vzorků

  • příprava vzorků dle stanovených SOP

  • analytická činnost v laboratoři, zpracování, evidence, tisk a interní distribuce výsledků

  • veškerá činnost dle podmínek SVP (GMP)

  • pečlivá příprava a vedení dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Vaší velkou výhodou budou praktické zkušenosti v oblasti řízení jakosti, nejlépe ve farmaceutickém průmyslu, ale jisté zkušenosti se dají aplikovat i z jiných oborů.

Určitě je podmínkou:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou v oboru se zaměřením na chemii, přírodní vědy, farmacii apod.

  • Alespoň základní povědomí o pravidlech a podmínkách SVP.

  • Základní znalost legislativy.

  • Zkušenosti v oblasti analytické práce na laboratorním vybavení - analýzy na HPLC, GC/MS, AAS.

  • Zodpovědný přístup ke svěřeným úkonům, pečlivost a samostatnost.

  • Minimálně základní znalost AJ.

Co vám můžeme nabídnout

  • Odborná práce v dynamicky se rozvíjející společnosti.

  • Práce v nových prostorách s nejmodernějším vybavením.

  • Prostor pro osobní a profesní růst a další vzdělávání.

  • Práce v příjemném prostředí a kolektivu.

  • Bonusovou složku k základnímu platu.

  • Navýšení základního platu po uplynutí zkušební doby a vzájemné spokojenosti.

  • Pracovní smlouva na dobu určitou na 1 rok, po té prodloužení na neurčito.

  • Káva a pitný režim zdarma.

Benefity

  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Bonusy/prémie

  • Zdravotní volno/sick days

  • Individuální rozpočet na osobnostní růst

  • Občerstvení na pracovišti

  • Kafetérie