Info
Rybitví
Rybitví
Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
HPP
Analytický chemik, Vědecký a výzkumný pracovník

VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK - ANALYTICKÝ CHEMIK

Neaktivní

Synthesia: Výzkumný ústav organických syntéz

Výzkumný ústav organických syntéz (VUOS) je česká firma zabývající se výrobou, výzkumem, vývojem, analytickou kontrolou zvláště v oblasti organické chemie a toxikologickým testováním i pro oblast pesticidů, biocidů a zdravotnických prostředků. VUOS nabízí práce od rešerže, vývoje procesu, laboratorní syntézy, scaling-up včetně toxikologického testování a následně výroby od gramů k tunovým množstvím.

Cílem VUOS je vyrábět výrobky a poskytovat výsledky výzkumu a vývoje takovým způsobem, aby byly optimálně uspokojeny potřeby a požadavky stávajících i budoucích zákazníků na shodu, spolehlivost, bezpečnost výrobků, dále na kvalita, ceny a termíny dodání, na rozsah výzkumných i výrobních činností a v neposlední řadě na minimální dopady na životní prostředí. Tyto požadavky chce VUOS naplňovat s maximálním využitím znalostí a zkušeností svých zaměstnanců, zkušeností zákazníků a dodavatelů a s využíváním nových poznatků vědy a techniky.

Testovací zařízení VUOS - Centrum Ekologie, Toxikologie a Analytiky je držitelem certifikátů Správné laboratorní praxe, Správné výrobní praxe a akreditace podle ISO 17025. Nabídka služeb zahrnuje široké spektrum toxikologických, ekotoxikologických a analytických metod.

Spolupracujeme s významnými producenty technické chemie, pesticidů, zdravotnických prostředků a léčiv po celém světě. Pomáháme našim zákazníkům v procesu vývoje, registrace, klasifikace a kontroly kvality výroby.

Hlavní oblasti

  • Pesticidy, biocidy
  • Zdravotnické prostředky
  • Léčivé přípravky
  • Kontrola kvality
  • Kosmetické produkty
  • Chemikálie (REACH, CLP)

Proč u nás pracovat?

Hledáte stabilní práci s množstvím benefitů? A to navíc v úspěšné české firmě s téměř stoletou tradicí? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

  • Naši zaměstnanci si dopřávají zasloužilý odpočinek 5 týdnů ročně.
  • Každý má u nás nárok na zvýhodněnou cenu rekondičních a zážitkových pobytů.
  • Zaměstnanci čerpají Cafeterii ve výši 5.000 Kč/rok na benefity dle vlastní volby.
  • Pravidelně pořádáme společné firemní dny. Zaměstnancům také nabízíme možnost navštívit sportovní a kulturní akce za zvýhodněné vstupné.
  • Naši zaměstnanci si užívají firemního stravování. Teplé obědy mají za 19 Kč (v ceně je zahrnuto: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát).
  • Myslíme na budoucnost. Proto našim lidem pomáháme vytvářet zázemí. Příspěvek činí až 800 Kč/ měsíc.
  • Našich zaměstnancům a jejich rodinám nabízíme neomezený tarif za 399 Kč měsíčně.
  • Zaměstnancům nabízíme zvýhodněné ceny produktů sesterských společností.
  • Naši zaměstnanci se stále učí novým věcem a je jen na nich, jak moc se chtějí rozvíjet. Synthesia podporuje další odborné vzdělávání a také např. pořádá kurzy anglického jazyka.
  • Ceníme si práce zaměstnanců. Naši lidé získávají mimořádné odměny (až 3x ročně) v případě plnění hospodářských výsledků.
  • Naši lidé se mohou těšit na neustále nové benefity.

Pracovní náplň

  • Práce v analytické laboratoři se zaměřením na organickou analýzu

  • Měření, vyhodnocování a interpretace výsledků

  • Spoluřešení výzkumných úkolů

  • Analýza vzorků v systémech jakosti ISO a SVP

  • Běžná údržba analytických systémů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání chemického směru

  • Specializace na analytickou chemii výhodou

  • Znalost práce v systému jakosti SVP výhodou

  • Znalosti z oblasti separačních technik

  • Pečlivost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu

  • Pružná pracovní doba

  • Jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí

  • Teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijní připojištění až do 950 Kč/ měsíc

  • Cafeterie ve výši 5.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby

  • Karta MULTISPORT za 620 Kč/měsíc

  • Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké

  • Zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty

  • Možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)