Info
Blansko
Blansko
Synthon s.r.o.
Aplikační specialista, Plynová chromatografie, Analytický chemik, Kapalinová chromatografie

RESEARCHER - ANALYTICAL RESEARCH GROUP

Neaktivní

Synthon

Společnost Synthon s.r.o. v České republice je plně integrovaná pobočka Synthonu, která se věnuje výzkumu, vývoji a výrobě API (aktivní léčivé substance). Hlavními aktivitami pobočky jsou chemický a analytický výzkum a vývoj, pilotní poloprovoz a komerční výrobní provoz. Výrobní zařízení jsou přizpůsobena pro nakládání s látkami s nejvyšším rizikem expozice (OEB), což umožňuje práci s vysoce účinnými aktivními léčivými látkami.

Náš trvalý úspěch závisí na kvalitě našich lidí. Snažíme se proto vyhledávat, přijímat a odměňovat talentované muže a ženy, kteří sdílejí stejné hodnoty, mají podnikatelské myšlení a dokážou nezištně a obětavě spolupracovat s ostatními členy týmu pro blaho naší společnosti a pro dosažení našich ambiciozních cílů.

Naše zaměstnance motivuje touha přispět k tvorbě cenově dostupných, bezpečných a účinných léčivých přípravků. Jsme přesvědčeni, že lidé, kteří pracují pro Synthon, tak činí s hrdostí a skutečným uspokojením ze své práce, což je jeden z prvořadých cílů naší personální politiky.

Závazek sloužit pacientům

Věříme, že úspěch není jen to, čeho dosáhnete, ale spočívá i v tom, jak toho dosáhnete. Máme tedy zájem, aby naši spolupracovníci dokázali uvažovat v širších souvislostech, orientovali se v celkové problematice a nebyli limitováni jen svou profesní specializací.

Stručně řečeno, potřebujeme týmové hráče, kteří jsou ochotni se podělit o své znalosti s odborníky z jiných vědních oborů a kteří jsou připraveni usilovně pracovat na vytvoření komerčně životaschopných produktů. A především vítáme ty, kteří sdílejí naše odhodlání dodávat důležité léčivé přípravky našim koncovým zákazníkům – pacientům.

Synthon kultura a hodnoty

Klíčové hodnoty jsou ty, které považujeme za natolik zásadní, že se jich budeme držet bez ohledu na to, zda přinášejí odměnu či zda se případně stávají konkurenční nevýhodou.

Proč pracovat v Synthonu

Hledáte práci ve stabilní firmě a v zajímavém oboru? Chcete pracovat v kolektivu příjemných, vzdělaných a energií nabitých lidí? Pak jste v Synthonu na správném místě.

Základní charakteristika:

V oddělení analytického výzkumu a vývoje budete aktivně přispívat k řešení projektů z oblasti přípravy léčivých látek. Za tímto účelem budete vyvíjet analytické metody, provádět měření a úzce spolupracovat s kolegy z ostatních oddělení a afilací. Čeká Vás práce v moderně vybavené laboratoři, kde budete využívat znalosti z oblasti analytické chemie.

Náplň práce:

  • vývoj analytických metod a měření vzorků pro podporu chemické syntézy a technologie

  • aktivní činnost v projektovém týmu

  • vyhledávání informací v odborné literatuře

  • psaní reportů v angličtině

Očekáváme od Vás:

  • VŠ chemického směru (analytická chemie)

  • komunikativnost a zaměření na týmovou spolupráci

  • spolehlivost, pečlivost, přesnost a samostatnost

  • velmi dobrou, především praktickou, znalost instrumentální i všeobecné analytické chemie se zaměřením na chromatografické metody

  • anglický jazyk na úrovni psaní dokumentů a e-mailové komunikace, pokročilejší znalost výhodou;

  • trestní bezúhonnost

Co Vám nabízíme

Zaměstnancům přinášíme zajímavou nabídku benefitů nad rámec jejich mzdy. Níže si můžete přečíst ty hlavní z nich. Nejdůležitější je však pro nás to, jak se u nás lidé cítí a jak se jim v Synthonu pracuje. Proto u nás najdete moderní pracovní prostředí, špičkové vybavení, přátelskou a podporující atmosféru a v neposlední řadě práci, která má skutečně smysl.

Další:
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek v případě přestěhování
  • Benefitní systém cafeteria
  • Multisport karta
  • Sick days
  • Sportovní a společenské aktivity
  • Příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)
  • Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
  • Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv zaměřený na týmovou spolupráci

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte formulář na webu Synthon s.r.o.