Info
Hradec Králové
ZDRAVOTNÍ  ÚSTAV  se sídlem v Ústí nad Labem
ZDRAVOTNÍ ÚSTAV se sídlem v Ústí nad Labem
HPP
Analytický chemik, Kapalinová chromatografie

CHEMIK ANALYTIK SŠ/VŠ se zaměřením na programování v Excelu s pomocí maker

Zdravotní ústav je součástí veřejné správy, podílí se na ochraně veřejného zdraví a to zejména:
  • vyšetřováním a měřením složek životních a pracovních podmínek
  • vyšetřováním výrobků
  • vyšetřováním biologického materiálu
  • prováděním biologických expozičních testů pro účely výkonu státního zdravotního dozoru
  • sledováním ukazatelů zdravotního stavu obyvatelstva
  • monitorováním vztahů zdravotního stavu obyvatelstva a faktorů životního prostředí a životních a pracovních podmínek
  • podílením se na provádění místních programů ochrany a podpory zdraví
  • výchovou k podpoře a ochraně veřejného zdraví a k poskytování poradenských služeb a dalších služeb na úseku ochrany veřejného zdraví
  • zpracováváním podkladů pro tvorbu státní zdravotní politiky a sledování dlouhodobých trendů výskytu infekčních a jiných hromadně se vyskytujících onemocnění
  • zpracováváním údajů o zdraví fyzických osob v souvislosti s předcházením vzniku a šíření infekčních onemocnění, ohrožení nemocí z povolání a jiných poškození zdraví z práce, o expozici fyzických osob škodlivinám v pracovním a životním prostředí a o epidemiologii drogových závislostí

Náplň práce:
  • práce v SVP systému pro farmacii

  • pracovník na úseku kapalinové chromatografie (HPLC)

  • provádění fyzikálně chemických zkoušek

  • vedení řádné dokumentace o prováděných zkouškách

  • tvorba výpočtových formulářů v Excelu a programování s pomocí maker

  • kontrola a kompletace výsledků pro zákazníka

  • dodržování požadavků SVP pro léčiva a pravidel metrologie

  • podílet se na tvorbě předpisové dokumentace a pracovních návodů

  • spolupráce na zajištění chodu laboratoře

Požadavky pro přijetí:
  • SŠ/VŠ chemického nebo farmaceutického zaměření, znalost analytické chemie vč. chromatografických metod

  • praxe v laboratoři výhodou

  • podmínkou je základní znalost programování s pomocí maker

  • základní znalost AJ

  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

  • vhodné i pro absolventa

Další informace:
  • práce na plný úvazek

  • smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením na dobu neurčitou

  • platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace

  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days

  • příspěvek na stravenky

  • milý a přátelský pracovní kolektiv