Info
Rybitví
Rybitví
Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
Analytický chemik, Kapalinová chromatografie, Vědecký a výzkumný pracovník

VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK - ANALYTICKÝ CHEMIK

Neaktivní

Synthesia: Výzkumný ústav organických syntéz

Výzkumný ústav organických syntéz (VUOS) je česká firma zabývající se výrobou, výzkumem, vývojem, analytickou kontrolou zvláště v oblasti organické chemie a toxikologickým testováním i pro oblast pesticidů, biocidů a zdravotnických prostředků. VUOS nabízí práce od rešerže, vývoje procesu, laboratorní syntézy, scaling-up včetně toxikologického testování a následně výroby od gramů k tunovým množstvím.

Cílem VUOS je vyrábět výrobky a poskytovat výsledky výzkumu a vývoje takovým způsobem, aby byly optimálně uspokojeny potřeby a požadavky stávajících i budoucích zákazníků na shodu, spolehlivost, bezpečnost výrobků, dále na kvalita, ceny a termíny dodání, na rozsah výzkumných i výrobních činností a v neposlední řadě na minimální dopady na životní prostředí. Tyto požadavky chce VUOS naplňovat s maximálním využitím znalostí a zkušeností svých zaměstnanců, zkušeností zákazníků a dodavatelů a s využíváním nových poznatků vědy a techniky.

Testovací zařízení VUOS - Centrum Ekologie, Toxikologie a Analytiky je držitelem certifikátů Správné laboratorní praxe, Správné výrobní praxe a akreditace podle ISO 17025. Nabídka služeb zahrnuje široké spektrum toxikologických, ekotoxikologických a analytických metod.

Spolupracujeme s významnými producenty technické chemie, pesticidů, zdravotnických prostředků a léčiv po celém světě. Pomáháme našim zákazníkům v procesu vývoje, registrace, klasifikace a kontroly kvality výroby.

Hlavní oblasti

  • Pesticidy, biocidy
  • Zdravotnické prostředky
  • Léčivé přípravky
  • Kontrola kvality
  • Kosmetické produkty
  • Chemikálie (REACH, CLP)

Proč u nás pracovat?

Hledáte stabilní práci s množstvím benefitů? A to navíc v úspěšné české firmě s téměř stoletou tradicí? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

  • Naši zaměstnanci si dopřávají zasloužilý odpočinek 5 týdnů ročně.
  • Každý má u nás nárok na zvýhodněnou cenu rekondičních a zážitkových pobytů.
  • Zaměstnanci čerpají Cafeterii ve výši 5.000 Kč/rok na benefity dle vlastní volby.
  • Pravidelně pořádáme společné firemní dny. Zaměstnancům také nabízíme možnost navštívit sportovní a kulturní akce za zvýhodněné vstupné.
  • Naši zaměstnanci si užívají firemního stravování. Teplé obědy mají za 19 Kč (v ceně je zahrnuto: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát).
  • Myslíme na budoucnost. Proto našim lidem pomáháme vytvářet zázemí. Příspěvek činí až 800 Kč/ měsíc.
  • Našich zaměstnancům a jejich rodinám nabízíme neomezený tarif za 399 Kč měsíčně.
  • Zaměstnancům nabízíme zvýhodněné ceny produktů sesterských společností.
  • Naši zaměstnanci se stále učí novým věcem a je jen na nich, jak moc se chtějí rozvíjet. Synthesia podporuje další odborné vzdělávání a také např. pořádá kurzy anglického jazyka.
  • Ceníme si práce zaměstnanců. Naši lidé získávají mimořádné odměny (až 3x ročně) v případě plnění hospodářských výsledků.
  • Naši lidé se mohou těšit na neustále nové benefity.

Pracovní náplň

  • Měření, vyhodnocování a hodnocení analýz v oblasti farmaceutických výrobků, pesticidů, průmyslových výrobků a životního prostředí

  • Práce na moderních analytických systémech (zejména HPLC, DSC, IČ a dalších)

  • Vývoj a validace nových analytických postupů, práce v systémech jakosti (SLP, SVP, ISO 17025)

  • Řešení specifických analytických výzkumných a vývojových úkolů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru analytické chemie

  • Praxe nebo zkušenosti s analytickými metodami LC, DSC, IČ a práce v systémech jakosti SLP, SVP a akreditace výhodou

  • Minimálně základní znalost AJ podmínkou

  • Aktivní přístup, pečlivost, odpovědnost, samostatnost a komunikační schopnosti

  • Týmová spolupráce

  • Uživatelská nebo pokročilá práce na PC, MS Office, technický software

Nabízíme

  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu

  • pružná pracovní doba

  • zaměstnanecké benefity (levné obědy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené a další výhody)

  • možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

  • mobilní telefon

  • jistotu stabilního zaměstnání v prosperující společnosti

Kontaktujte nás

  • Náborový den se koná každou středu od 8:00h.
  • Přijít může kdokoliv bez předchozí domluvy!
  • Příležitost zjistit veškeré informace k volným pracovním místům.
  • Rádi Vám představíme náplň práce na jednotlivých pozicích a výhody, které u nás můžete získat.
  • Přijďte si chytit svoji šanci! Těšíme se na Vás!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ