Info
Hustopeče
Hustopeče
AFEED, a.s.
AFEED, a.s.
HPP
Laborant
Laborant
Kontakt
Tomáš Bidmon
NA

Laborant/laborantka VKS Hustopeče

Neaktivní

AFEED

Společnost AFEED, a.s., patří mezi významné producenty krmných směsí v České republice. Ve výrobě krmiv se převážně specializujeme na hospodářská zvířata. Prostřednictvím obchodního oddělení umíme zajistit dodávky širokého spektra surovin, a to i pro potřeby externích výrobců. Zaměřujeme se na nejmodernější postupy ve výživě hospodářských zvířat a technologické inovace výroby, a to vše při maximálním důrazu na dodržování kontroly kvality. Společnost vlastní automatizované výrobny krmných směsí v Hustopečích, v Kroměříži, v Opavě a v Trnavě.

Našimi odběrateli jsou nejen velkovýrobci brojlerových kuřat, násadových a užitkových vajec, vepřového a hovězího masa a mléka, nýbrž i zájemci z řad místních chovatelů, a to bez ohledu na požadované množství. Podle potřeb našich zákazníků můžeme zajistit i dopravu až na místo dodání.

Společnost AFEED, a.s., hledá do svého týmu kolegyni nebo kolegu na pozici

LABORANT/LABORANTKA VKS HUSTOPEČE

  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Co vás čeká

  • Příprava vzorků a provádění fyzikálních a chemických analýz vstupních surovin a vyrobených krmných směsí

  • Vyhodnocování výsledků analýz a jejich evidence v laboratorní knize

  • Analýza mykotoxinů

  • Příprava a odesílání vzorků do externích laboratoří

  • Kontrola deklarací (surovin, krmných směsí) na základě výsledků analýz

  • Ověřování kalibrací přístrojů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického / potravinářského směru (obor analýza krmiv/potravin výhodou)

  • Praxe na obdobné pozici výhodou

  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, důslednost a systematičnost

  • Schopnost samostatné práce, smysl pro týmovou práci

  • Ochota učit se novým věcem

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Zkušenost práce v laboratoři, obsluha laboratorních zařízení

Co vám můžeme nabídnout

  • Spolehlivé zázemí firmy se stabilní pozicí na trhu

  • Dobré mzdové podmínky

  • Širokou oblast benefitů (25 dní dovolené, závodní stravování nebo příspěvek na stravování, dárkové poukazy, roční prémie, podpora vzdělávání, firemní akce, káva na pracovišti)