LabRulez s.r.o.
Přestaňte hledat a začněte nacházet. Jsme Váš zdroj novinek, aplikací, produktů, článků, teorie, pracovních nabídek, webinářů, e-shop nebo bazar ve světě analytické chemie.

O produktu
O produktu
Agilent G2571-60284 QQQ Quad Driver Assembly MS2 je originální elektronická sestava Agilent určená pro vybrané hmotnostní spektrometry Agilent 6400 Series Triple Quadrupole LC/MS. Zajišťuje řízení druhého kvadrupólu (Q2/MS2) a představuje důležitou součást elektroniky iontové optiky, která přispívá ke stabilnímu přenosu iontů a jejich spolehlivé filtraci podle poměru hmotnosti k náboji (m/z).
Dodává se jako kompletní originální sestava v původním kovovém krytu s integrovaným chladicím ventilátorem, elektronickými obvody a konektory. Je vhodná jako náhradní díl pro opravy nebo servis přístroje.
Kompatibilní s vybranými hmotnostními spektrometry Agilent 6400 Series Triple Quadrupole LC/MS
