LC a LCMS webináře 50. týden | LabRulez LCMS

LC a LCMS webináře 50. týden

Po, 13.12.2021
| Originální článek z: LabRulezLCMS Webináře
Tento týden na Vás v LC a LC/MS čeká 13 webinářů: IC-MS, Rakovina, Proteiny & SamplePrep, mAbs & Kolony, SW LC/QQQ, Troubleshooting & Optimalizace HPLC & Kolony, Lékařské Nástroje, LC-IM-Q-TOF, QuEChERS.
LabRulez: LC a LCMS webináře 50. týden

LabRulez: LC a LCMS webináře 50. týden

V týdnu od 13. prosince 2021 Vás čekají v oblasti LC a LCMS následující webináře, kterých detaily a registraci najdete v sekci WEBINÁŘE:

Vyhledávejte a filtrujte v témeř 1 500 GC a LC webinářích.

1. Thermo Fisher Scientific: Cancer research - towards personalized medicine

Navzdory nedávné pandemii je rakovina stále hlavní globální hrozbou, která se přímo či nepřímo dotýká všech našich životů.

2. Technology Networks/Agilent Technologies: Automated Protein Sample Preparation in Regulated Environments

Zjistěte, jak AssayMAP Bravo zpřístupňuje automatizovanou přípravu vzorků i analytikům, kteří nejsou experty na automatizaci, aby se snížila variabilita, lidská chyba a potřeba manuální práce.

3. SelectScience/Thermo Fisher Scientific: Challenges and advantages of using IC-MS in the pharmaceutical industry

Tento webinář prozkoumá, jak bude možné přidáním hmotnostního spektrometru k iontovému chromatografu potvrdit a identifikovat jakékoli neznámé látky ve farmaceutických sloučeninách.

4. Phenomenex: Antibody Characterization - Intact Mass & Fragment Analysis Through Widepore Reverse Phase Chromatography

Budeme hovořit o běžných problémech, se kterými se setkáváme během RP charakterizace mAbs, o selektivitě stacionární fáze a o tom, jak vybrat kolonu a mobilní fázi a jak optimalizovat parametry metody.

5. Separation Science/SCIEX: Turn your Triple Quad up to 11!

Separation Science ve spolupráci se společností SCIEX přináší webinář, který demonstruje schopnost softwaru SCIEX OS provádět sběr dat pro starší přístroje SCIEX Triple Quad.

6. Agilent Technologies: Using UHPLC, SFC and a 2-D LC/SFC System for Separating Lipids

V tomto webináři si ukážeme separaci lipidů pomocí UHPLC, SFC a návrh a implementaci jednoduchého 2-D systému pro separaci lipidů.

7. Phenomenex: Column Care 101

Probereme obecné kroky HPLC troubleshootingu, jak chránit HPLC kolonu, včetně návrhů na přípravu vzorku a mobilní fáze a jak čistit a skladovat Vaše HPLC kolony ...

8. C&EN/Agilent Technologies: Development and Justification for Simulated Use Conditions for Leachables Analysis from Medical Devices

Probereme problémy související s používáním binárních rozpouštědel a také výsledky přenosu ukazující srovnání extrakční síly krve v kontrastu s fyziologickým roztokem a směsí voda/alkohol.

9. Evosep Biosystems/Bruker Daltonics: Whisper is here

V tomto webináři se dozvíte více o výhodách průkopnické technologie Whisper flow & Evosep Whisper 100 + Bruker diaPASEF timsTOF.

10. SelectScience/Thermo Fisher Scientific: A multi-platform metabolomics approach for exposure science using mass spectrometry

Prozkoumáme užitečnost multi-platform metabolomického přístupu pro analýzu nového in vitro gastrointestinálního modelu k posouzení účinků všudypřítomných chemikálií na mikrobiom.

11. SelectScience/CTC Analytics: Automated sample preparation for pesticides using QuEChERS extraction and cleanup

Tento webinář představí automatizované zpracování vzorků analytické metody QuEChERS pro pesticidy. Systém PAL nahrazuje ruční čištění automatizovaným pracovním postupem.

12. Agilent Technologies: How Do I Choose? A Guide to HPLC Column Selection

V tomto webináři se podíváme na různé technologie částic a úvahy pro přizpůsobení velikosti částic cílům vaší separace.

13. Agilent Technologies: A Guide to Develop, Optimize & Validate Methods of Liquid Chromatography

Představujeme 3dílnou sérii webinářů, kde se diskutuje o kritických faktorech a přístupech k dosažení nejúčinnější HPLC metody: Principy, Základy a Kritické faktory.

LabRulez
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.