LC a LCMS webináře 47. týden | LabRulez LCMS

LC a LCMS webináře 47. týden

Po, 22.11.2021
| Originální článek z: LabRulezLCMS Webináře
Tento týden na Vás v LC a LC/MS čeká 10 webinářů: SICRIT IS - studená plasma, nanoLC, sýr Feta, drogy v krvi, PrepLC a léky, PFAS ve vodách, LC-MS a Proteiny, Vakcíny a IM-TOF, Tetování.
LabRulez: LC a LCMS webináře 47. týden

LabRulez: LC a LCMS webináře 47. týden

V týdnu od 22. listopadu 2021 Vás čekají v oblasti LC a LCMS následující webináře, kterých detaily a registraci najdete v sekci WEBINÁŘE:

Vyhledávejte a filtrujte v témeř 1 300 GC a LC webinářích.

1. Plasmion: Plasmion Customer Forum 2021 - Session I

Rádi bychom Vás pozvali na virtuální Plasmion Customer Event 2021 pokrývající několik různých oblastí úspěšného použití technologie SICRIT® - revolučního iontového zdroje na bázi studené plasmy.

2. Thermo Fisher Scientific: A new nano UHPLC for omics and biopharma

Představíme nový systém Thermo Scientific Vanquish Neo UHPLC, po kterém bude následovat diskuse o prvních dojmech ze systému se zákazníkem, který systém aktuálně používá ve své laboratoři.

3. Bruker Daltonics: An integrated untargeted protein-based workflow for rapid detection of PDO feta cheese adulteration

V této výzkumné práci je představen integrovaný necílený pracovní postup založený na proteinech, který řeší problémy s autenticitou sýru feta s CHO0P (chráněným označením původu).

4. Plasmion: Plasmion Customer Forum 2021 - Session II

Rádi bychom Vás pozvali na virtuální Plasmion Customer Event 2021 pokrývající několik různých oblastí úspěšného použití technologie SICRIT® - revolučního iontového zdroje na bázi studené plasmy.

5. Bruker Daltonics: Drugs of abuse in blood - high-throughput measurements in a forensic lab

Měření zneužívání drog v krvi ve forenzní laboratoři vyžaduje nejvyšší spolehlivost s ohledem na identifikaci a kvantifikaci příslušných sloučenin.

6. SelectScience/Agilent Technologies: Keeping up with the world of purification in early drug development

Připojte se k Stéphane Dubant a získejte přehled o tom, jak se vyvíjela purifikace v oblasti raného vývoje léků.

7. Waters Corporation: Legacy and emerging PFAS in Veneto region: technical and analytical issues

Naši hosté Giovanni Rizzato a Anna Moschin z panelu odborníků Aquevenete a Waters prezentují analytické metody, které jsme vyvinuli k překonání výzev v souladu s novou DWD EU 2020.

8. Technology Networks/SCIEX: Choosing the Best LC-MS Method To Characterize Your Protein

V této prezentaci pochopíte, jak se EAD liší od ETD, CAD a ECD a jak byla každá z těchto technik použita k charakterizaci proteinů.

9. Bruker Daltonics: How to determine the purity of your vaccine?

Prezentujeme vysoce citlivé HCP identifikace s použitím referenčního materiálu NIST mAb jako vzorku. Pomocí Bruker timsTOF Pro 2 je zobrazen vysoký počet proteinových identifikací.

10. Bruker Daltonics: Analysis of tattoo pigments in skin samples: Complementary molecular and elemental imaging using LDI-timsTOF-MS and µXRF

Organické pigmenty jsou charakterizovány laserovou desorpcí a ionization-trapped iontově mobilitní hmotnostní spektrometrií doby letu - (LDI-timsTOF-MS).

LabRulez
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.