LC a LCMS webináře - 34. týden | LabRulez LCMS

LC a LCMS webináře - 34. týden

Ne, 22.8.2021
| Originální článek z: LabRulezLCMS Webináře
V aktuálním týdnu na Vás v oblasti LC a LC/MS čeká celkem 11 webinářů.
LabRulez: LC a LCMS webináře - 34. týden

LabRulez: LC a LCMS webináře - 34. týden

V týdnu od 23. srpna 2021 Vás čekají v oblasti LC a LCMS následující webináře, kterých detaily a registraci najdete v sekci WEBINÁŘE:

Vyhledávejte a filtrujte v témeř 1000 GC a LC webinářích.

1. Phenomenex: Size Exclusion Chromatography: How to Select an SEC Column and Optimize a Method

Přesná charakterizace monoklonálních protilátek (mAb) má obrovský význam ve vývoji nových terapeutických látek. Zásadní roli v ní hraje výběr SEC kolony a optimalizace metody.

2. Waters Corporation: Save Time and Money with Waters Session 4: MaxPeak HPS Technology and the Contract Organization: Stand Out from the Competition

Dozvíte se, jak implementace technologie Waters MaxPeak HPS do vialek se a destiček se vzorky, kolon a LC systémů může zlepšit účinnost vaší laboratoře od přípravy vzorku po analýzu dat.

3. Phenomenex: Method Robustness and Transferability for Modern Size Exclusion Methods

Probereme dopad HPLC/UHPLC na získávání robustních a reprodukovatelných souhrnných analytických dat pomocí SEC a určíme experimentální parametry pro zajištění robustnostních analytických metod.

4. SelectScience/Agilent Technologies: The Agilent and Atturos pathway for the development of targeted biomarker measurements for precision medicine

Naši odborníci nastíní klinickou potřebu lepšího testování chronických onemocnění a vysvětlí, jak lze tuto potřebu splnit prostřednictvím zjednodušené, robustní, reprodukovatelné a nákladově efektivní analýzy.

5. Waters Corporation: Medical Device Webinar Series Part 5: Chemical Characterization of Medical Device Materials – An Analytical Laboratory Perspective

Bude představen přehled analytických metod používaných pro chemickou charakterizaci materiálů používaných ve zdravotnických prostředcích.

6. Agilent Technologies: InfinityLab Online LC Solutions: Introducing a Wealth of new Features and Tools for Chromatographers and Process Chemists

Specializovaný systém Agilent 1260 Infinity II Prime Online LC pro monitorování procesů je založen na zcela novém rozhraní Agilent 1260 Infinity II Online Sample Manager pro „procesní svět“.

7. Phenomenex: Flash Chromatography - From Principle to Optimization

Připojte se k nám, získejte certifikát o absolvování a bezplatnou konzultaci metod s jedním z našich technických odborníků!

8. Shimadzu Corporation: Safe, Simple, and Practical: Meeting the Specific Demands of Pharmaceuticals and Packaging

Začněte zajišťovat kvalitu farmaceutických produktů a obalů s Shimadzu ještě dnes s kompaktními a vysoce výkonnou instrumentací.

9. Evosep Biosystems: Targeted workflows with Evosep One

V tomto webináři prozkoumáme možnosti využití Evosep One pro pracovní toky v cílené analýze.

10. Separation Science/SCIEX: Dilution and Sensitivity: Effects on a Food Contaminant Mega-Method

Webinář zkoumá, kam až můžeme tlačit ředění a přitom stále splňovat požadavky na citlivost, pro zjednodušení pracovních postupů přípravy a analýzy vzorků v oblasti testování kontaminantů v potravinách.

11. Agilent Technologies: Is 2D HPLC the Answer for You?

V této prezentaci si povíme o přístupech k 2D HPLC, komprehenzivním a heart-cutting (jednoduchým i vícenásobným).

LabRulez
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.