LC a LCMS webináře - 32. týden | LabRulez LCMS

LC a LCMS webináře - 32. týden

Po, 9.8.2021
| Originální článek z: LabRulezLCMS Webináře
V aktuálním týdnu na Vás v oblasti LC a LC/MS čeká celkem 7 webinářů.
LabRulez: LC a LCMS webináře - 32. týden

LabRulez: LC a LCMS webináře - 32. týden

V týdnu od 9. srpna 2021 Vás čekají v oblasti LC a LCMS následující webináře, kterých detaily a registraci najdete v sekci WEBINÁŘE:

Vyhledávejte a filtrujte v témeř 1000 GC a LC webinářích.

1. Shimadzu Corporation: Let's Protect Our Health With Herbs! Analytical Insights into Herbal Medicine

V tomto webináři budeme diskutovat o zásadní roli analytických přístrojů při vývoji bezpečných produktů z oblasti bylinné medicíny a o potřebě těchto pokročilých technik v procesu kontroly kvality.

2. Phenomenex: Sample Preparation Strategies for LC-MS/MS Analysis of Drugs in Difficult Matrices

Příprava vzorků a srovnání pro matrice krve, séra a moči pro chromatografii a LC-MS/MS.

3. Agilent Technologies: Mitigating Risk of Mutagenic Impurities – A comprehensive approach to analyze trace level Nitrosamines

Agilent a Milli-Q® Lab Water Solutions od společnosti Merck přináší své renomované odborné znalosti, aby odpověděly na nejnáročnější otázky na téma rizika migrace mutagenních nečistot - nitrosaminy.

4. Waters Corporation: Medical Device Webinar Series Part 4: Strategies for Screening of Non-volatile Extractable and Leachable Compounds

V této přednášce prozkoumáme nezbytná kritéria pro identifikaci sloučenin a jak může obecná screeningová metoda a knihovna známých sloučenin pomoci při testovaní extrahovatelných a vyluhovatelných látek.

5. Agilent Technologies: Structural Characterization of Biopolymers by GPC/SEC Coupled to Special Detectors (ELSD, Viscometer, Light Scattering)

Tento webinář prozkoumá základy týkající se biopolymerů a podrobnou diskusi o technikách charakterizace pomocí GPC/SEC, jakož i možnosti jejího spojení s pokročilými detekčními technologiemi.

6. Phenomenex: Chromatographic Techniques For Characterization of Recombinant Biomolecules – Antibodies & Oligonucleotides

Použití technik Size Exclusion, Widepore reverzní fáze, Narrow pore reverzní fáze, HILIC, Ion Exchange, reverzní fáze za vysokého pH, Nano LC.

7. C&EN/Agilent Technologies/Jordi Labs: A Multidetector Approach to Reduce Uncertainty in Extractable and Leachable Analysis and Drug Impurity Characterization

V tomto webináři bude představen multidetektorový přístup pro kvantifikaci využívající kombinované síly LC/QQQ a UV a CAD a také GC/MS se simultánním FID.

LabRulez
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.