Webináře | LabRulez LCMS

Accurate and precise quantification: the next level of proteome profiling with the Orbitrap Exploris 240 mass spectrometer

V tomto webináři probereme: Globální profilování proteomu, Citlivost a selektivita pomocí FAIMS Pro ™, Případové studie, Přehled metody (šablony, parametry), software Proteome Discoverer.

LC-MS User Meeting 2020 - Omics/Proteomics Afternoon Session

V těchto webinářích se budeme zabývat: Charakterizací fragmentů protilátek. Software Proteome Discoverer ™ 2.5. Zlepšení citlivosti na Vašem Tribridovi. SureQuant inteligentní MS. Získejte to nejlepší z FAIMS.

Getting the most out of Thermo Scientific's latest acquisition technologies FAIMS and SureQuant with Biognosys' software solutions Spectronaut and SpectroDive

Dva přednášející z Biognosys, proteomických řešení next gen. - budou hovořit o analýze dat FAIMS-DIA pomocí softwaru Spectronaut a cíleném kvantitativním pracovním postupu SureQuant pomocí softwaru SpectroDive.

Proteomics session 4: Targeted proteomics

V tomto webináři Vám poskytneme přehled dostupných pracovních postupů pro přechod od průzkumu k cílené proteomice a aplikacím v proteomice v krvi a kvantifikaci peptidových hormonů.

Confident and sensitive quantitation using data independent acquisition (DIA)

V tomto webináři se podíváme na: Profilování s akviziici nezávislé na datech, Případovými studiemi Hela/E.coli a cíleným přístupem PRM pro citlivou, reprodukovatelnou a přesnou kvantifikaci peptidů.

A new nano UHPLC for omics and biopharma

Představíme nový systém Thermo Scientific Vanquish Neo UHPLC, po kterém bude následovat diskuse o prvních dojmech ze systému se zákazníkem, který systém aktuálně používá ve své laboratoři.

Robust, Reproducible, and Quantitative Analysis of Thousands of Proteomes by Micro-flow LC-MS/MS

Tento webinář nabízí účastníkům hluboké pochopení výhod a použití microLC ve spojení s MS s vysokým rozlišením a přesnosnou hmotou (HRAM) ve výzkumu proteomiky.

Expanding the biomolecular structural analysis capabilities in XlinkX 2.5 for Thermo Scientific Proteome Discoverer 2.5 software

V tomto webináři si ukážeme, jak používat software Thermo Scientific Proteome Discoverer 2.5 k analýze zesítěných peptidových dat získaných pomocí přístrojů Thermo Scientific Orbitrap MS.

Scintillating Emerging Solutions for Discovery Metabolomics

2 Témata: Využití pokroků v technologii iontové mobility pro lipidové aplikace; Metabolomika dávka-odpověď pro vysoce výkonný screening účinků mimo cíl.

LC-MS User Meeting 2020 - Omics/Proteomics Morning Session

V těchto webinářích se budeme zabývat: Optimal workflows for spatial proteomics. Pushing the Limits of Sensitivity. MS-based draft of the Arabidopsis proteome. MS Based Approach for Low Amount Tissue Proteome.
  • Před
  • 1
  • Další
 

Mohlo by Vás zajímat

Odběry vzorků ve farmacii – produktová řada SteriWare Ultra

Průvodce pro výběr HPLC kolony

Konference CEEPC/IPM/CMSC 2022 (Program)

Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.