Info
Břeclav
Břeclav
Fosfa a.s.
Fosfa a.s.
Analytický chemik, AAS, ICP/OES, ICP/MS, Kapalinová chromatografie, Kontrola kvality (QC)
32 000 Kč – 42 000 Kč

ANALYTIK QC - junior

Neaktivní

Fosfa Břeclav

Jsme firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Naším krédem je vyznávání baťovských principů a morální integrity. Při výběru uchazečů klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, schopnost dotahovat, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem. Důležitými ukazateli při hodnocení je i GEMBA kultura (důraz na akci samotnou přímo na pracovištích) a touha po sebevzdělávání. Záleží nám na budování vzájemné důvěry mezi lidmi napříč firmou.

Fosfa byla založena v roce 1884 a jako Life Science společnost a největší zpracovatel fosforu v Evropě, vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované technické aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí vlastní řadu přírodních produktů nejvyšší kvality pro péči o tělo a domácnost Feel Eco a pod značkou Feel Greens pěstuje v první vertikální farmě na území ČR zejména microgreens, jako superfood budoucnosti bez použití pesticidů a GMO.

Chcete pracovat pro společnost s celosvětovým rozsahem, jednu z nejstabilnějších společností v České republice? Máte skutečnou vášeň pro práci v laboratoři? Rádi komunikujete a pracujete s lidmi? Jste připraveni čelit výzvám? Umíte komunikovat v anglickém jazyce? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Popis pozice:

  • vývoj nových analytických metod a optimalizace stávajících metod pro stanovení požadovaných parametry

  • metodické vedení laborantek QC v péči o laboratorní přístroje a zajištění externích servisů a kalibrací přístrojůmetodické vedení a spolupráce s pracovníky výroben při zavádění mezioperačních laboratoří na výrobnách

  • zajištění a vyhodnocení mezilaboratorního kontrolního stanovení v rámci laboratoří Fosfy a ve srovnání s externími laboratořemi

  • aktivní zapojení do zlepšování procesů v laboratoři

  • komunikace a spolupráce s interními zákazníky (výroba, VaV, obchod, nákup,..) při plnění jejich požadavků

Požadujeme:

  • VOŠ/VŠ vzdělání (analytická chemie, anorganická chemie)

  • zkušenost s prací v analytické laboratoři, vývoj a zavádění nových metod, včetně validace/verifikace

  • znalost AJ na úrovni B2 - středně pokročilá úroveň

  • znalost práce na PC – Word, Excel, PowerPoint, Internet

  • znalost SAP a zkušenosti s laboratorním software typu LIMS výhodou

  • znalost práce s IC, AAS a zkušenosti s titračními metodami výhodou

  • řidičský průkaz skupiny B

  • pozitivní přístup a nadšení

  • dobré komunikační dovednosti

  • schopnost dotahovat úkoly

  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

  • flexibilita, ochota vzdělávat se

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ a chemie, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Nabízíme:

  • práci v dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou

  • možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností

  • příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity

  • možnost profesního rozvoje a kariérního růstu

  • týden dovolené navíc

  • podnikové stravování

Pošlete nám svůj životopis